نساجی 1-1 ماشین سازی / صلح فاضلی و اخباری در قائمشهر

جستجو

نساجی 1-1 ماشین سازی / صلح فاضلی و اخباری در قائمشهر

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

نساجی و ماشین سازی از ساعت 15 به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی پایان یافت

تیم های نساجی و ماشین سازی در چارچوب رقابت های لیگ خلیج فارس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

اطلاعات بازی

لیگ برتر خلیج فارس – معوقه هفته نهم لیگ برتر

نساجی 1-1 ماشین سازی

جمعه 26 دی 99 ساعت 15

ورزشگاه وطنی قائمشهر

تیم داوری: میثم حیدری – حمید سبحانی –  علیرضا مرادی –رضا حیدری   

داوران پشت دروازه : حامد سیری – محمد رضا مهرگان     

ناظر: ابوطالب طاهریان     

گل ها: اتابک زارعی دقیقه 4 – میلاد کمندانی دقیقه 43

کارت زرد: مهرداد بایرامی دقیقه 45 – حسن نجفی دقیقه 74 – سعید بیگی دقیقه 75

کارت قرمز:-

ترکیب نساجی:  نیما میرزازاد، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید بیگی، حسن نجفی، علی داوران، محمود قادر رحمتی، میلاد کمندانی، مهرداد بایرامی، کریم اسلامی، مهدی نظری

سرمربی نساجی: وحید فاضلی

ترکیب ماشین سازی: مهدی اسلامی، مهدی رستمی، ایمان باصفا (پیمان بابایی دقیقه 55)، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، بهمن سالاری، ابوالفضل رزاق پور، فرزاد محمدی (محمد امین اسدی دقیقه 71)، سیدمحمد حسینی، اتابک زارعی

سرمربی ماشین سازی: سعید اخباری

گزارش لحظه به لحظه

ساعت 16:51 / بازی به پایان رسید.

دقیقه 83 / کلانتری توپ را روی دروازه ماشین سازی پرتاب کرد که شیری، مدافع مازندرانی ها که جلو آمده بود، با ضربه سر تلاش کرد دروازه اسلامی را باز کند ولی دروازه بان ماشین سازی توپ را به آغوش کشید.

دقیقه 59 / بعد از اینکه ضربه مهاجمان ماشین سازی بلوکه شد، بازیکنان نساجی در موقعیت ضد حمله قرار گرفتند و کمندانی یک پاس در عمق برای نظری ارسال کرد که البته ضربه او را اسلامی مهار کرد و توپ راهی کرنر شد.

دقیقه 55 / بایرامی اقدام به شوت زنی از پشت محوطه جریمه کرد که ضربه او با اختلاف زیادی از بالای دروازه ماشین سازی به بیرون رفت.

ساعت 16:03 / بازی در نیمه دوم آغاز شد.

ساعت 15:48 / سوت پایان بازی در نیمه نخست به صدا درآمد.

دقیقه 43 / بازیکنان نساجی حرکتی را از سمت راست شکل دادند و در نهایت توپ را روی دروازه ارسال کردند که پس از ضربه سر اسلامی، توپ به میلاد کمندانی رسید و او با یک ضربه بغل پای حساب کار را یک بر یک کرد.

دقیقه 33 / شیری به خوبی کریم اسلامی را دید و پاسی را برای او ارسال کرد که فرصت مناسبی برای او بود اما مدافعان نساجی بلافاصله در محوطه جریمه اجازه پیشروی به اسلامی را ندادند.

دقیقه 30 / بازیکنان نساجی یک حرکت تیمی زیبا را انجام دادند که البته در نهیات ضربه رحمتی با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

دقیقه 4 / بازیکنان ماشین سازی ضربه کرنر را به شکلی کوتاه کار کردند که اتابک زارعی توپ را ارسال کرد و ارسال او بعد از برخورد به زمین وارد دروازه میرزازاد شد.

ساعت 15: بازی با سوت داور آغاز شد

ترکیب دو تیم

لیست بازی نساجی – ماشین سازی

ترکیب نساجی:  

  • نیما میرزاد، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید بیگی، حسن نجفی، علی داوران، محمود قادر رحمتی، میلاد کمندانی، مهرداد بایرامی، کریم اسلامی، مهدی نظری

ترکیب ماشین سازی: 

  • مهدی اسلامی، مهدی رستمی، ایمان باصفا، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، بهمن سالاری، ابوالفضل رزاق پور، فرزاد محمدی، سیدمحمد حسینی، اتابک زارعی
Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments