‘هالک ایرانی’ با ‘ترسناک‌ترین مرد جهان’ مبارزه می‌کند

جستجو

‘هالک ایرانی’ با ‘ترسناک‌ترین مرد جهان’ مبارزه می‌کند

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
مارتین فوردحق نشر عکس Getty Images

رسانه‌های بریتانیا گزارش داده‌اند مارتین فورد که به “ترسناک‌ترین مرد زمین” معروف است در رشته هنرهای رزمی ترکیبی با سجاد غریبی معروف به “هالک ایرانی” مبارزه خواهد کرد.

این مبارزه قرار است زیر نظر سازمان “کی‌اس‌دبلیو” برگزار شود. این سازمان لهستانی یکی از معتبرترین برگزارکننده‌های “ام‌ام‌ای” در اروپا است.

هیچ کدام از این دو ورزشکار سابقه حضور در “ام‌ام‌ای” را ندارند. سجاد غریبی در حال حاضر در رشته بدن‌سازی فعالیت می‌کند و سابقه کشتی گرفتن هم دارد.

مارتین فورد بریتانیایی هم یک ورزشکار لاغر اندام کریکت با حدود ۷۰ کیلوگرم وزن بود، اما مصدومیت موجب شد او وارد رشته بدن‌سازی شود. فورد که قدش ۲۰۷ سانتیمتر است در حال حاضر حدود ۱۴۵ کیلوگرم وزن دارد.

این ورزشکار متولد بیرمنگام خبر حضورش در “ام‌ام‌ای” را در اینستاگرامش اعلام کرد و نوشت: “من خیلی زود برای کی‌اس‌دبلیو وارد قفس می‌شوم. شک ندارم که از من انتقاد می‌شود، اما اینجا هستم که ثابت کنم، آن‌ها اشتباه می‌کنند.”

فورد همچنین در صفحه اینستاگرامش عکسی از هیکل کنونی‌اش را با عکسی از دوران جوانی در حال آبجو نوشیدن منتشر کرد، که تغییر قابل توجه ابعاد بدن او را نشان می‌دهد.

به نوشته نشریه بریتانیایی سان، یک وعده شام مارتین فورد شامل ۲۰ سفیده تخم مرغ، سه تخم مرغ کامل، ۳۰۰ گرم پنیر همراه با سس سویا و روغن زیتون است.

او همچنین سابقه حضور در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی را هم دارد.

روزنامه سان همچنین نوشت گرچه سجاد غریبی حدود ۱۸ سانتیمتر از فورد کوتاه‌تر است اما در حال حاضر با ۱۷۸ کیلوگرم وزن به مراتب از حریف سنگین‌تر است.

سجاد غریبی که پیش از این شایعه پیوستن به مسابقات WWE (مسابقات کشتی حرفه‌ای آمریکا یا کشتی کچ) شنیده شده بود، متولد اهواز اما بزرگ شده بوشهر است. او در مورد سابقه ورزشی خود به خبرگزاری فارس گفته است: “۹ سال است پاورلیفتینگ انجام می‌دهم؛ سال ۸۹ به عنوان قوی‌ترین مردان سراب مدال طلا کسب کردم و بعد از یکسری از همین مسابقات ماهیچه پشت پایم پاره و به تجویز پزشک ورزش‌های سنگین برایم ممنوع اعلام شد…”

حق نشر عکس SAJADGHARIBI
Image caption سجاد غریبی ورزشکاری که به هالک ایرانی معروف است

بیش از دو سال پیش بود که خبر نام‌نویسی این ورزشکار ۲۶ ساله برای شرکت در جنگ سوریه خبرساز شد. او به خبرگزاری فارس گفت: “من مسلمان شیعه هستم و با تمام مسلمانان شیعه که ادعای مسلمانی می‌کنند اما حاضر نیستند به کس دیگری کمک کنند مخالفم؛ من همیشه مدافع اهل بیت و کشورم خواهم ماند. برای مدافعین حرم و اعزام به سوریه نام نویسی کردم و اگر لایق باشم حتماً می‌روم و تا جایی که بتوانم از حرمین و از کشورم دفاع می‌کنم.”

پس از این گزارش، خبری از حضور آقای غریبی در سوریه و مبارزه با داعش منتشر نشد.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments