های لایت ۱۱ آبان ۱۳۹۷

جستجو

های لایت ۱۱ آبان ۱۳۹۷

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...1- ماجرای دانمارک سناریویی تکراری برای تخریب روابط ایران و اروپاست
بهرام قاسمی با رد اتهام‌زنی‌های مقامات دانمارکی علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: ادعاها و اتهاماتی که توسط برخی از مقامات دولت دانمارک مطرح شده، قویا تکذیب می‌شود و از اساس، کاملا نادرست است.
2- نباید خودمان را در تنگنا قرار دهیم
علی ابراهیمی بیان کرد: وظیفه صدا و سیما بود که یک مقداری بیشتر درباره FATF برنامه تهیه کند و فضایی را هم در اختیار موافقان آن قرار دهد که به آن تشریح بپردازند.
3- سفره کارگران کوچک‌تر شده است
علی اکبر سیارمه کارشناس حوزه کار گفت: ترمیم دستمزد و بهبود معیشت کارگران جدا از موضوع کمکهای جبرانی و اختصاص بسته‌های حمایت غذایی دولت است.
4- رمز مقاومت ملت ایران ولایت مداری است
نماینده بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: رمز مقاومت وایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس ولایت مداری و عشق و تعهد نسبت به کشور بود.
5- شریعتمداری: در واگذاری شرکتهای دولتی موفق عمل نکرده ایم
در واگذاری شرکتهای دولتی به بخش خصوصی خیلی موفق عمل نکردیم و از مجموع شرکتهایی که برای واگذاری انتخاب شد در شروع فعالیت دولت یازدهم فقط 11 شرکت منحل گردید و حتی یک شرکت را هم نتوانستیم در این مدت بطور واقعی واگذار کنیم.
6- تهدیدهای آمریکا حساسیت 13 آبان امسال را مضاعف کرده است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تهدیدهای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اعمال تحریم های جدید علیه ایران و همچنین چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حساسیت و اهمیت یوم الله 13 آبان امسال را نسبت به سال های گذشته مضاعف کرده است.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments