هشت شهروند بهایی ساکن بهارستان اصفهان در مجموع به ۴۲ سال زندان محکوم شدند

جستجو

هشت شهروند بهایی ساکن بهارستان اصفهان در مجموع به ۴۲ سال زندان محکوم شدند

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۳۰ آبان ۱۳۹۷

هشت شهروند بهایی ساکن بهارستان اصفهان در مجموع به ۴۲ سال زندان محکوم شدند

هشت شهروند بهایی بازداشت شده در بهارستان اصفهان در دادگاهی مجموعا به ۴۲ سال حبس تعزیری محکوم شدند. به گزارش خبرگزاری هرانا، بر اساس احکام صادر شده، افشین بلبلان، سهام آرمین، میلاد داوردان، فرهنگ صهبا و انوش راینه، هر کدام به تحمل شش سال حبس تعزیری و بهاره زینی (سبحانیان)، فوژان رشیدی و سپیده روحانی هر کدام به تحمل چهار سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند. از اتهامات و دلایل صدور این احکام اطلاعی در دست نیست. این افراد در تاریخ اول مهر ۹۷ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شدند. یک منبع نزدیک به این شهروندان بهایی پیشتر به هرانا گفته بود: «ماموران امنیتی در زمان بازداشت آقای افشین بلبلان اقدام به تفتیش منزل وی کرده و تعدادی از وسایل شخصی ایشان ازجمله کتاب‌ها، لب‌تاپ، تبلت و گوشی تلفن همراه ایشان را ضبط و با خود بردند.» شهر بهارستان در ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر اصفهان، در مسیر جاده اصفهان-شیراز قرار دارد.

Share

دسته بندی‌ها: اخبار, اقوام و اقلیت‌ها, ایران, جامعه, جامعه و حقوق, حقوق

کلید‌واژه ها: افشین بلبلان, انوش راینه, بهارستان اصفهان, بهاره زینی, بهاییان اصفهان, بهاییان در ایران, حبس تعزیری, حقوق بشر, سرکوب بهاییان در ایران, سهام آرمین, سپیده روحانی, فرهنگ صهبا, فوژان رشیدی, میلاد داوردان, نقض حقوق بهاییان در ایران

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap