هم قسم شدن دو شیرزن برای سیلی زدن به ابراهیم رئیسی!

هم قسم شدن دو شیرزن برای سیلی زدن به ابراهیم رئیسی! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

هم قسم شدن دو شیرزن برای سیلی زدن به ابراهیم رئیسی!

محسن روح الامینی روز گذشته حضور دو شیرزن ایرانی در خوالی میدان حر و پاستور توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. دو زن که ا در دست داشتن عکس فرزندانشان که توسط ابراهیم رئیسی به زندگیشان پایان داده شده بود.
روی یکی از این پلاکاردها نوشته شده بود که اگر از سیلی یک زن می ترسی، خودت را مثل همیشه قایم کن. سکوت این دو زن ایرانی و ایستادن آن ها برای جندین ساعت در حوالی میدان پاستور موجب شد که نیروهای لباس شخصی که از پایگاه بسیح خارج شده بودند قصد درگیری با آنها را داشته باشند که به حمایت مردم منطقه این دوزن از محل دور شدند.
گزارش ها حاکی از آن است که نیروهای اطلاعات به منزل خواهر یکی از اسن دو زن که دز آپارتمانی در حوالی میدان حر بوده است هجوم برده اند و موجب شده اند که او به دلیل فشار عصبی از هوش رفته برود.
به گفته یکی از نزدیکان این خانواده، حسنا بهرام 48 ساله، متاهل و مادر یک فرزند 1۶ ساله است که به دلیل فشار روحی ناشی از بدرفتاری نیروهای امنیتی از هوش رفته و به بیمارستان خمینی واقع در میدان توحید تهران منتقل شده است.
این منبع خبری در ادامه نوشته است که "نیروهای امنیتی بدون ارائه دستور قضایی وارد منزل این فرد شده و اقدام به تفتیش منزل و ضبط وسایل شخصی ازجمله موبایل ایشان کرده‌اند".
این اتفاق در حالی رخ داده است که شاهزاده رضا پهلوی در کامنتی در ادامه تویتیی که پس از دیدار با نماینده جمهوریخواه آ»ریکا منتشر کرده بود و با اشاره به این اتفاق تلخ نوشت که حمایت از شیرزنان ایرانی که این چنین استوار در مقابل پلیدی ایستاده اند یکی از محور های گفتگوی او با آمرکایی ها خواهد بود. و از سناتور والتز خواسته که قبل از هر توافقی با رژیم ج ا ، این اقدامات گسترده نقض حقوق بشر توسط این رژیم دیده شود. گفتنی است که شاهزاده رضا پهلوی دوشنبه ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) خبر داد که در دیدار با مایکل والتز نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا با اشاره به آرمان‌های مردم ایران برای دستیابی به آزادی تأکید کرده است که پشتیبانی کنگره آمریکا از آزادی در ایران نه فقط برای ایرانی‌ها بلکه برای ایالات متحده نیز سودمند دارد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.