واکنش گواردیولا به شایعات جدایی از سیتی

جستجو

واکنش گواردیولا به شایعات جدایی از سیتی

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1570867/42 زمان: 20:29   1397/09/02 بازدید: 18,259

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به تمجید از دوران حرفه ای مانوئل پلگرینی سرمربی شیلیایی وستهام پرداخت.

 

به گزارش “ورزش سه”، سیتیزن ها که در هفته های اخیر نتایج فوق العاده ای گرفته اند، فردا مهمان تیم رده سیزدهمی وستهام و شاگردان پلگرینی خواهند بود.

 

شرایط بازیکنان سیتی: “برناردو سیلوا این هفته قادر به بازی کردن نیست. مصدومیت سیلوا خیلی جدی نیست اما نمی دانم می تواند در لیگ قهرمانان برابر لیون بازی کند یا خیر. باقی بازیکنان نیز شرایط خوبی دارند.”

 

 

دیدار برابر وستهام: “رزومه مائورو پلگرینی به خودی خود در مورد کیفیت او صحبت می کند و شما حتی اگر نابینا هم باشید، زمانیکه با تیم های پلگرینی بازی می کنید قادر به شناسایی سبک او خواهید بود. پلگرینی در ویارئال فوق العاده شروع کرد و این تیم را به سطح دیگری رساند. آنجا یک شهر بسیار کوچک است اما سبک بازی و و مالکیت این سبک بسیار فوق العاده بود.

 

پس از آن پلگرینی به رئال مادرید رفت و فصل خوبی را با کسب 96 امتیاز در این تیم سپری کرد. در ادامه او روی نیمکت سیتی موفق به فتح لیگ برتر شده و در رساندن جایگاه باشگاه به منطقه فعلی نقش آفرینی کرد. پلگرینی مانند همیشه در وستهام نیز عملکرد خوبی داشته و این تیم تعداد زیادی هوادار فوق العاده هم دارد. وقتی شما این سرمربی و بازیکنانش را تجزیه و تحلیل میکنید متوجه کیفیت وستهام می شوید.”

 

شایعات جدایی: “من چندین بار گفته ام که با سیتی قرارداد دارم و اگر خوب کار کنم، ممکن است قراردادم را تمدید کنم. وقتی که من یک پسر کوچک بودم رویاهایی داشتم که بعضی از آنها به واقعیت پیوسته و برخی نه. شاید در آینده مربی یک تیم ملی شدم اما حالا کاملا به شغلم در سیتی متعهد هستم.”

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments