ورشکستگی سریالی مرغداران تولید کننده مرغ گوشتی ـ فیلم

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

ورشکستگی سریالی مرغداران تولید کننده مرغ گوشتی ـ فیلم

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

فیلم‌هایی از ورشکستگی مرغداران و تولید کنندگان مرغ گوشتی در نقاط مختلف ایران انتشار یافته است. هر روز شمار بیشتری از آنها به‌دلیل نبود نهاده دولتی و ضررهای کلان میلیاردی مجبور به نابود کردن جوجه‌های دسترنج‌شان می‌شوند. مرغداران می‌گویند وزارت جهاد سازندگی وعده داده بود که نهاده به قیمت دولتی به آنها داده خواهد شد. اما این وعده دروغ از آب درآمد و آنها توان خرید نهاده آزاد را ندارند؛ چون قیمت مرغ تولیدی سر به‌فلک خواهد گذاشت.
یکی از مرغداران بروجردی روز ۱۸ اردیبهشت‌ماه با انتشار فیلمی از ضرر و زیان کلان خود می‌گوید: «من تولید کننده مرغ گوشتی شهرستان بروجرد هستم. من روز ۱۸ اردیبهشت جوجه‌ریزی کرده‌ام. طبق وعده مسئولان که گفته بودند تا آخر خردادماه نهاده‌ها با ارز ترجیحی به مرغداران داده می‌شود، آنها به وعده خود عمل نکردند. اینجانب دیگر توان خرید نهاده‌ها را ندارم. این صرفا جهت اطلاع‌رسانی به جهاد و دامپزشکی می‌باشد. بنده روز شنبه اقدام به معدوم سازی این جوجه‌ها خواهم کرد.»
#مرغداران#ورشکستگی
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر