وکیل ترامپ: بردن پرونده به دیوانعالی آمریکا راحت‌ شد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

وکیل ترامپ: بردن پرونده به دیوانعالی آمریکا راحت‌ شد

یکی از وکلای تیم حقوقی ترامپ گفت: رد شکایت کارزار جمهوریخواهان از سوی قاضی فدرال ایالت پنسیلوانیا، به پیش‎برد استراتژی آنها مبنی بر بردن پرونده به دیوان عالی کمک می‎کند.

قاضی «متیو بران» شکایت ترامپ را به دلیل عدم وجود استدلال‌های قانع کننده حقوقی و شواهدی محکم مبنی بر فساد انتخاباتی، رد کرده بود. اما رودی جولیانی می‌گوید: این تصمیم به راهبرد ما مبنی بر اینکه موضوع را هرچه زودتر به دیوان عالی ارجاع دهیم، کمک می‌کند.

وی افزود: اگرچه کاملاً با این ادعا مخالفیم اما از قاضی منصوب اوباما برای عدم وقت‌کُشی در اعلام چنین تصمیم قابل پیش‌بینی متشکریم. شواهد زیادی وجود دارد که در پنسیلوانیا، دموکرات‌ها فرصت ما را برای ارائه ۵۰ شاهد و دیگر مدارک، از بین بردند.

جولیانی همچنین گفت که بعد از رد شکایت آنها در دادگاه فدرال پنسیلوانیا، گام بعدی کارزار ترامپ، دادخواهی در دادگاه استیناف حوزه سوم آمریکا است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که دادگاه استیناف هم بدون وقت‌کشی درباره این دادخواهی ابراز عقیده کند تا روند کار تسریع شود.

از سوی دیگر، سیدنی پاول دیگر وکیل تیم حقوقی ترامپ می‌گوید: به جز دستکاری در انتخابات رییس‌جمهوری، ما شواهد فراوانی برای ارائه به دادگاه داریم که 35,000 رأی به هر نامزد دموکرات (در انتخابات نمایندگان کنگره) اضافه شد، من می خواهم شرط ببندم که در همه ایالت‌ها این تقلب اتفاق افتاده است.

اگر اظهارات وکلای ترامپ صحت داشته باشد

شبکه فاکس‌نیوز که از رسانه‌های متمایل به جمهوری‌خواهان و ترامپ به شمار می‌رود در تحلیلی مفصل از کنفرانس خبری دیروز تیم حقوقی ترامپ گفت: اگر اظهارات رودی جولیانی و سیدنی پاول «دو عضو شاخص تیم حقوقی دونالد ترامپ» مبنی بر اینکه میلیون‌ها رای با دستکاری نرم‌افزار دستگاههای شمارش جابجا شده، باید تایید و اقرار کنیم که دموکراسی ما نابود شده است.

اظهارات رودی جولیانی:

کمتراز چند هفته پیش، جو بایدن گفته بود که بهترین تیم رأی‌دهندگان تقلبی را در دنیا دارد، آن‌ها خیلی خوب بودند، اما ما آن‌ها را گیر انداختیم.

‏بیش از ۶۰ شاهد زنده و قسم خورده تنها در پیتزبورگ پنسیلوانیا برای دادگاه آماده شهادت هستند.

بیش از ۶۸۸ هزار رأی تقلبی تنها در پنسیلوانیا به نفع بایدن شمارش شده است.

در سطح شهر میشیگان کامیون‌های حمل غذا را که از آنها برای نقل و انتقال آرای بایدن استفاده شده توسط دوربین‌های ترافیک در محل اخذ آرا کنترل کردیم.

هر جا دموکرات‌ها احساس می‌کردند از آرای ترامپ عقب افتاده‌اند هر رای بایدن را چندین بار حساب می‌کردند در شهر پیتزبورگ ۱۵ هزار بار این تقلب دیده شده است.

در ایالت ویسکانسین در شهر مدیسن آرای شمارش شده خیلی بیشتر از واجدین شرایط رای در آن شهر بوده بیش از دو برابر جمعیت حتی با شمارش کودکان!

ایالت نیو مکزیکو و ویرجینیا هم به لیست شکایت خود اضافه کرده ایم. همچنین شواهد گسترده از فساد دموکرات‌ها در نوادا و اریزونا هم داریم.

اجازه نمی‌دهیم سیستم شمارش آرا ، آمریکای ما را به ونزوئلایی دیگری تبدیل کند. ترامپ برنده شده و بایدن این پیروزی را دزدیده است.

ما این شواهد را در دادگاه نشان خواهیم داد و پرونده خود را اثبات خواهیم کرد. تمام این مدارک را نمی‌توان در یک مصاحبه یک ساعته رونمایی کرد.

سیدنی پاول دیگر عضو تیم حقوقی ترامپ هم گفت:

ما مرعوب نمی‌شویم و کوتاه نمی‌آییم. آمریکا را پس می‌گیریم. این گندکاری را جمع خواهیم کرد. پرزیدنت ترامپ پیروز این انتخابات است. ترامپ حداقل 80 میلیون رای داشته زیرا نرم افزارهای تقلبی در این انتخابات حدود هفت میلیون رای را به سرقت بردند.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments