ویدئوی دلخراش از بدرفتاری پلیس و مرگ یک مرد جوان در مشهد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۴۶ دقیقه پیش

برای پخش این فایل لطفا جاوا اسکریپت را فعال یا از یک مرورگر دیگر استفاده کنید.

توضیح ویدئو،

بدرفتاری پلیس و مرگ مردی در مشهد

ویدیوهایی به دست بی‌بی‌سی فارسی رسیده که نشان می‌دهد یک مامور نیروی انتظامی در مشهد، مرکز خراسان رضوی، مردی را در شهرک حجت آزار می‌دهد. خانواده این مرد می‌گویند او قبل از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

در ویدئو مشخص است که این مرد به نام مهرداد سپهری دست‌هایش بسته شده است. و یک مامور نیروی انتظامی بارها با شوکر و اسپری فلفل او را شکنجه می‌دهد.

یکی از اعضای خانواده این فرد به خانواده او به بی‌بی‌سی گفته‌ که مهرداد سپهری “بر اثر خفگی با گاز فلفل در خودروی نیروی انتظامی جان باخته است.”

براساس گفته‌های خانواده، “پزشکی قانونی به طور شفاهی دلیل مرگ را تایید کرده است”. خانواده او می‌گویند که “مهرداد سپهری وقتی بیهوش بوده به خودروی پلیس منتقل شده است.”

تصاویری که هنگام شناسایی جسد گرفته شده، آثار ‌‌ضرب و جرح را نشان می‌دهد. مقام‌های ایران هنوز در این مورد اظهارنظر نکرده‌اند.

روز جمعه ۲ آبان مراسم درگذشت مهرداد سپهری برگزار شده است.

در هفته گذشته انتشار یک ویدئوی دیگر هم خبرساز شده بود که در آن مامور نگهبانی شهرک مسکونی پالایشگاه نفت در آبادان در استان خوزستان یک زن را آزار می‌داد و بدنش را لمس می‌کرد. و همزمان دو زن و یک مرد دیگر دستها و موهای این زن را گرفته بودند و او را کتک می‌زدند.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments