پرزیدنت ترامپ دیشب ماشه را در قلب ملایان، دموکراتها و برجام چکاند

جستجو سایت

پرزیدنت ترامپ دیشب ماشه را در قلب ملایان، دموکراتها و برجام چکاند

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

پرزیدنت ترامپ مکانیسم ماشه را فعال کرد

پرزیدنت ترامپ دیشب ماشه را چکاند تا مرگ رژیم ملایان را رقم برند، ملایان حرامزاده ای که خوشحال از رای چین و روسیه برای خرید اسلحه بودند، از ماه دیگر به صورت همه جانبه تحریم جهانی می شوند تا زمانی که آغا  مجبور به هورت کشیدن جام گوه شود.

ترامپ دقیقا در زمانی ماشه را چکاند که زمان سخنرانی اوباما برای دموکراتها بود و اوباما که می خواست از برجام به عنوان دستاورد بزرگ دموکراتها در زمان خودش نام ببرد، به لالمونی گرفتار شد.

ترامپ به گونه ای این تیر خلاص را به برجام نیمه جان زد که در صورت تقلب بایدن و دموکراتها در انتخابات آمریکا و به ریاست جمهوری رسیدن بایدن، دیگر برجامی باقی نمانده باشد که آنها بتوانند به آن برگردند.

توضیح:

در مکانیسم ماشه، دیگر رای وتوی چین یا روسیه یا هر کشور دیگری ترتیب اثر ندارد  وهر یک از کشورهای 3+3 (نه 5+1) که به پایان برجام رای دهد، برجام به پایان می رسد و تحریمهای همه جانبه سازمان ملل بر علیه ایران، دوباره به جریان می افتد و این یعنی حتی چین و روسیه هم نمی توانند با رژیم ملایان سازگار مالی و تجاری داشته باشند. آمریکا یکی از کشورهای 3+3 است که اکنون به پایان برجام رای داده و 1 ماه فرصت حل اختلاف است و در صورتیکه در این 1 ماه، آغا جام گوه رو بالا نکشد، تحریمهای همه جانبه جهانی (نه فقط آمریکا) بر علیه رژیم اسهالی جاری می شود.

Subscribe
خبر بده در مورد
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات