پوچتینو: این تازه شروع کار است؛ از توخل ممنونم چون به لطف قهرمانی های تیم او اینجا هستیم

جستجو

پوچتینو: این تازه شروع کار است؛ از توخل ممنونم چون به لطف قهرمانی های تیم او اینجا هستیم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

مائوریسیو پوچتینو تنها بعد از سه بازی حضور روی نیمکت پاری سن ژرمن، اولین جام خود با این تیم را کسب کرد.

مائوریسیو پوچتینو در دیدار سوپرجام فرانسه مقابل مارسی تیمش را به برتری 2-1 رساند تا فاتح این جام شوند. مائورو ایکاردی و نیمار زننده گل های پاری سن ژرمن بودند.

به گزارش طرفداری و به نقل از گـل، پوچتینو در مصاحبه بعد از بازی با +Canal گفت:

بعد از 10 روز و انجام سه بازی به عنوان سرمربی پاری س ژرمن و انجام این بازی مقابل بزرگترین رقیب، کسب پیروزی بسیار مهم بود. غرور و افتخار برای باشگاه و هواداران، مهم تر از جام قهرمانی است. کم کم، تیم کارهایی که من می خواهم را انجام می دهد. دو هفته از حضور من در این تیم می گذرد و آماده سازی زیادی انجام داده ایم.

این تازه شروع کار است. باور داریم که با زمان و تلاش، می توانیم ایده های خود را پیاده کنیم و پیشرفت خوبی خواهیم داشت چون کیفیت خوبی داریم. فرصت تمرین کمی داریم اما بازیکنانم سزاوار این قهرمانی بودند تا از آنها قدردانی شود. آنها خیلی زود خود را با نیازهای من وفق داده اند.

تمجید پوچتینو از توماس توخل

می خواهم از بازیکنان، لئوناردو و ناصر الخلیفی به خاطر این فرصت تشکر کنم، اما از توماس توخل و کادر فنی او هم ممنونم چون به لطف قهرمانی های آنها اینجا هستیم.

عملکرد نیمار

نیمار بازیکن خاصی است و برای او خیلی خوشحالم. او گل برتری ما را به ثمر رساند و من از عملکرد کلی تیم راضی هستم که بازی خوبی داشتند.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments