پژوهش: امید بخشیدن به بیماران سرطانی به اندازه تأمین داروی ایشان، ارزش دارد

جستجو

پژوهش: امید بخشیدن به بیماران سرطانی به اندازه تأمین داروی ایشان، ارزش دارد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

بیماران سرطانی اسرائیل برای تحمل، مبارزه، و شفا، به کمک داوطلبان آی سی اس ان تکیه می کنند.

برای شفا یافتن از سرطان، برخورداری از مهارت بهترین پزشکان، بهترین درمان، یا بهترین دارو تکافو نمی کند. بدون امید و پیوندهای شخصی، چشم-انداز بیماران سرطانی بی-شک بسیار ناچیز است. درست به همین خاطر است که شبکه حمایتی سرطان اسرائیل {آی سی اس ان} به بیماران سرطانی و خانواده هاشان گرمای محبتی که از نظر عاطفی برای دوام آوردن، و نیز پشتیبانی مستحکمی که برای مقابله با رنج درمان های دردناک سرطان نیازمندند، را فراهم می کند.

رنج عاطفی، جسمانی، و مالی درمان سرطان، از تنظیم قرار با پزشکان تا تامین هزینه های شخصی تا سعی در حفظ زندگی «عادی» خانوادگی، معضل هایی هستند که گاه به گاه تحمل شان دشوار می شود.

در زمانی کمتر از یک دهه، آی سی اس ان به بیش از ۱۱۰۰۰ خانواده که با سرطان دست به گریبان بوده اند، کمک کرده و بیش از ۵۰۰۰۰ هزار بار بیماران سرطانی را به بیمارستان برده و بازگردانده است. این یعنی روزانه ۱۵۰ بار. آی سی اس ان با شبکه ای داوطلبان در ارتباط است که کمک-رسانی در سراسر اسرائیل را ممکن کرده اند. بیش از ۲۰۰۰ داوطلب چندزبانه از ناحیه متروی اورشلیم و دورتر، در طول سال از برنامه شلوغ روزانه خود می زنند تا کودکان و بزرگسالان سرطانی را به بیمارستان ببرند و برگردانند.

اما این خدمات تنها بخش کوچکی از فعالیتی است که آی سی اس ان انجام می دهد.

آی سی اس ان در بخش سرطان بیمارستان ها ایستگاه‌ های قهوه کاملا مجهز شبانه روزی در هفت روز هفته ایجاد کرده است که بیماران و خانواده هاشان بتوانند در هر ساعتی از یک نوشیدنی داغ لذت ببرند. در تایخچه ۱۵ ساله اش، این سازمان توانسته است از بیماران سرطانی با بیش از یک میلیون لیوان قهوه پذیرایی کند. آی سی اس ان همچنین توانسته است گامی رستم-وار بردارد و برای بیماران از بهترین پزشکانی که لیست انتظارهای بسیار طولانی دارند، وقت معاینه بگیرد.

اصل مساله این است که خدمات آی سی اس ان برای درمان کسانی که از آن استفاده می کنند، اهمیت اساسی دارد.

بسیاری از خانواده ها،‌ در نتیجه پیامدهای درمان و آسیب های مالی فلج کننده ناشی از روندی که ماهها به طول می انجامد، تحت فشارهای طاقت فرسا قرار می گیرند. بیماران معمولا شغل خود را به خاطر عدم امکان حضور سر کار، از دست می دهند و پدر و مادرها ناچارند ساعت های بیشماری از کار خود بزنند تا در جلسه های درمانی همراه فرزندان خود باشند. آی سی اس ان، با ارائه کمک های مالی و کارت های خرید برای تامین هزینه های خانگی، از جمله کفش، لباس، مواد غذایی و داروهای ضروری، از این فشار می کاهد.

متن کامل را در لینک زیر مطالعه کنید
https://www.timesofisrael.com/spotlight/giving-cancer-patients-hope-is-as-valuable-as-giving-them-medicine/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments