پیشنهاد وسوسه برانگیز پوتین به خامنه ای ! رئیس جمهور روسیه به دنبال چیست؟

پیشنهاد وسوسه برانگیز پوتین به خامنه ای ! رئیس جمهور روسیه به دنبال چیست؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیشنهاد وسوسه برانگیز پوتین به خامنه ای ! رئیس جمهور روسیه به دنبال چیست؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

روز گذشته خبرگذاری اسپوتنیک روسیه در یک خبر جنجالی مدعی شد که پوتین ، به علی خامنه ای رهبر ج.ا پیشنهاد داده است که می تواند در قسمت هایی از روسیه مانند تاتارستان یا بالکاریا، حوزه های علمیه تاسیس کند و به تبلیغ اسلام بپردازد. ولادیمیر پوتین که گویا خوب از آرزوهای رهبر ر ج ا برای معرفی شدن به عنوان رهبر مسلمانان جهان آگاه است ، بار ها نشان داده است که با این حربه از علی خامنه ای امتیازهای بسیاری گرفته است. برای مثال آخرین باری که پوتین به تهران سفر کرد و یک قرآن را برای علی خامنه ای هدیه آورد، او امتیاز قرار داد یک طرفه 20 ساله برای همکاری های ایران و روسیه را گرفت و تایید رهبر ر ج ا برای تصرف بخش های زیادی از دریای خزر را نیز بدست آورد. حال با چنین پیشنهادی به نظر می رسد که ولادیمیر وتین نفشه های جدی برای نفش ایران در جنگ های پیش رو در نظر گرفته است و احتمالا بنا دارد از خاک یا منابع مالی یا انیانی ایران برای جنگ در اوکراین یا حتی جنگ هایی گسترده تر که احتمال می رود در پیش باشد استفاده کند.
در این راستا شاید اولین خوش خدمتی علی خامنه ای به پوتین رای منفی جمهوری اسلامی به تعلیق عضویت روسیه در شورای حقوق بشر سازمان ملل.