چاقوکش و زورگیر سابق را سرپرست تیم تاج (استقلال) کردند! – سند

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

چاقوکش و زورگیر سابق را سرپرست تیم تاج (استقلال) کردند! – سند

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

اسماعیل خلیل زاده چاقوکش

یک چاقوکش به سرپرستی باشگاه استقلال منصوب شد!

در اقدامی عجیب و البته معنا دار در جهت تخریب هر چه بیشتر تیم تاج که حکام جمهوری اسلامی از نام واقعی و سابقه آن به شدت کینه دارند، از سوی وزیر ورزش جمهوری اسلامی یک مجرم سابقه دار در محاکم قضائی جمهوری اسلامی به اتهاماتی همچون چاقو کشی و زورگیری و ضرب و جرح شهروندان به مدیریت باشگاه تاج  (استقلال) منصوب شد!

تصویر سند حکم جلب اسماعیل خلیل زاده چاقوکش:
اسماعیل خلیل زاده چاقوکش

اسماعیل خلیل زاده که از سوی وزیر ورزش جمهوری اسلامی به سرپرستی باشگاه استقلال گمارده شده، همچنین از اراذل و اوباشی است که سابقه عضویت در گروههای لباس شخصی و حزب اللهی هم دارد وی در تهران و مخصوصا منطقه شرق تهران در نظام آباد تهران به « اسی پنجه بوکس» مشهور است .

این اولین بار نیست در مواقع بحرانی جمهوری اسلامی افراد اراذل و اوباش را به عنوان مدیر باشگاه و یا سمت هایی دیگری همچون مدیریت پایانه های حمل و نقل شهری و … بکار می گیرد .سردار همدانی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران که در سوریه کشته شد این حرکت جذب اراذل و اوباش و بکارگیری آنها را در رده های دولتی و امنیتی برگ برنده موفقیت و سرکوب اعتراضات پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ دانسته.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر