چلسی کلینتون: کسی از پدرم نخواست نام خانوادگی‌اش را تغییر دهد

جستجو

چلسی کلینتون: کسی از پدرم نخواست نام خانوادگی‌اش را تغییر دهد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
حق نشر عکس Chelsea Clinton

چلسی کلینتون گفته است انتظارات عمومی از هیلاری کلینتون، مادرش به نسبت این انتظارات از بیل کلینتون، پدرش “بسیار متفاوت” بوده است.

دختر رئیس‌جمهوری سابق و کاندیدای دور پیشین انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا برای فصل جدید “صد زن” با بی‌بی‌سی مصاحبه کرده است. او یکی از صد زن برگزیده امسال بی‌بی‌سی است.

چلسی کلینتون می‌گوید: “انتظارات از پدرم و مادرم حداقل در جامعه خارج از خانواده ما، بسیار متفاوت از هم بود.”

“هیچکس از پدرم نمی‌خواست تا نامش را تغییر دهد.”

خانم کلینتون می‌گوید پدرش همواره حامی مادرش و فعالیت‌هایش بوده اما می‌افزاید “بی‌صداقتی خواهد بود اگر بگوییم دستاوردهای او با با همان شفافیتی ارزیابی شد که در مورد دستاوردهای پدرم به کار رفت.”

“یادم هست در آرکانزاس در دهه هشتاد، فشار زیادی روی مادرم بود که نامش را از هیلاری رادام به هیلاری رادام کلینتون تغییر دهد و او در نهایت چنین کاری کرد چون به نظر او این دعوای ابلهانه بود و او می‌خواست با خلاص شدن از این موضوع روی کاری که فکر می‌کرد باید انجام دهد، متمرکز شود.”

چلسی کلینتون که معاونت بنیاد کلینتون را به عهده دارد گفته است فعلا برنامه‌ای برای عهده‌دار شدن مناصب دولتی ندارد اما چنین احتمالی را در آینده رد نکرده است.

“همیشه (احتمال شرکت در رقابت‌های انتخاباتی) ممکن است، همواره باید برای همه چنین (احتمالی) باشد.”

“اکنون قطعا جوابم منفی است اما جوابم همیشگی نیست و امیدوارم هر فردی که به آینده کشورمان اهمیت می‌دهد آماده ورود به صحنه اعم از کاندیدا شدن برای هیات رئیسه مدرسه یا ریاست‌جمهوری با هر چیز دیگری باشد.”

چلسی کلینتون ابراز امیدواری می‌کند افراد بیشتری برای مناصب دولتی کاندیدا شوند، چون “داشتن گزینه‌های بهتر” به نفع ما است و ما به این طریق می‌توانیم در صندوق‌های رای انتخاب‌های بهتری داشته باشیم.”

خانم کلینتون دو کتاب کودکان نوشته که روی زنانی متمرکز هستند که از عزم خود برای تغییر و شکل دادن به تاریخ استفاده کردند.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments