چگونه خامنه ای یک بار دیگر از پوتین بازی خورد!

چگونه خامنه ای یک بار دیگر از پوتین بازی خورد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

چگونه خامنه ای یک بار دیگر از پوتین بازی خورد!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

همچنین با توجه به اینکه تحریم انرژی روسیه در دستور کار جهانیان قرار دارد، ایران به راحتی می‌توانست بازار انرژی در دنیا را بازیابی کند و حتی موضوع انتقال گاز مایع به اروپا را در دستور کار قرار دهد. اما الان ما می‌بینیم که حتی مذاکرات برجام هم تحت شعاع قرار گرفته است .
این نشریه می نویسد که پوتین با دادن این وعده به علی خامنه ای که مینواند امتیاز های بیشتری برای او بگیرد، او را در یک باتلاق گرفتار کرده است.
این تحلیلگر همیچنین پیش تر در مورد شکست خامنه ای در داخل هم نوشته بود که علی خامنه‌ای هنگامی که داشت اصلاح‌طلبان قلابی را از قدرت کنار می‌گذاشت، این طور عنوان کرده بود که که گویی با این جراحی دارد غده‌های سرطانی حکومتش را خارج می‌کند و جانی تازه در کالبد نظامش می‌دمد. او این باور را به همه قبولانده بود که انگار بادکردن و بالاکشیدن ابراهیم رییسی، منجر به تشکیل دولت جوان و دینی خواهد شد و همه‌چیز بر سر جای خود خواهد نشست. هر گاه صحبت از تورم، گرانی افسارگسیخته، سقوط طبقهٔ متوسط به زیر خط فقر، اختلاس، فساد و هزاران معضل دیگر به‌میان می‌آمد، خامنه‌ای و باند او پز اپوزیسیون گرفته و باند اصلاخ طلب را مقصر جلوه می‌دادند.

اکراین، پوتین و ایران

مطالب مرتبط