کابوس تمام عیار برای پاری سن ژرمن/ مصدومیت نیمار و امباپه در یک شب(عکس)

جستجو

کابوس تمام عیار برای پاری سن ژرمن/ مصدومیت نیمار و امباپه در یک شب(عکس)

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1570204/30 زمان: 00:15   1397/08/30 بازدید: 48,325

کابوس تمام عیار برای پاری سن ژرمن

نیمار و کیلیان امباپه، ستاره های پاری سن ژرمن، در دیدارهای دوستانه امشب تیم های ملی کشورشان دچار آسیب دیدگی شدند.

به گزارش “ورزش سه”، برزیل و فرانسه امشب در دیدارهایی دوستانه مقابل کامرون و اروگوئه قرار گرفتند و مهمترین اتفاق نیمه اول این دیدارها، آسیب دیدگی ستاره های تیم پاری سن ژرمن بود. 

نیمار که بخش زیادی از نیم فصل دوم فصل قبل را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود و به سختی به جام جهانی رسید، در این فصل نمایش های خوبی برای پاریسی ها ارائه داد و در دیدار قبلی برزیل برابر اروگوئه هم عملکرد قابل قبولی داشت.

اما در دیدار امشب سلسائو برابر کامرون، در حالی که تنها دقایقی از بازی سپری شده بود، از ناحیه کشاله ران پای راست دچار آسیب دیدگی شد و علی رغم تلاش کادر پزشکی برزیل، بعد از بازگشت به زمین، بلافاصله دوباره از همان ناحیه مصدوم شد و جای خود را ریچارلیسون، ستاره اورتون داد.

هنوز مشخص نیست که میزان مصدومیت او چقدر است اما احتمالا حداقل برای یکی دو هفته نمی تواند در میادین حضور پیدا کند.

 

 

 

 

 

دقایق بعد در دیدار فرانسه-اروگوئه، امباپه دچار آسیب دیدگی شد. در دقیقه 31 بازی بود که او در تلاش برای عبور از دروازه بان اروگوئه، با تکل او مواجه شد و فرودی بسیار خطرناک روی دست راستش داشت؛ به طوری که از همان لحظه اول مشخص بود که کاپیتان خروس ها در این دیدار دچار آسیب دیدگی شده است. امباپه در نهایت 5 دقیقه بعد جای خود را فلورین توون داد تا نگرانی های کادر فنی پاری سن ژرمن، در فاصله یک هفته تا دیدار حساس مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا، افزایش پیدا کند.

 

 

 

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments