کارلوس عنابی‌پوش شد؛ استارت کی‌روش با قهرمان آسیا

کارلوس عنابی‌پوش شد؛ استارت کی‌روش با قهرمان آسیا به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کارلوس عنابی‌پوش شد؛ استارت کی‌روش با قهرمان آسیا

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز یکشنبه شانزدهم بهمن ماه، در هفتصد و بیستم و ششمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

کارلوس عنابی‌پوش شد
استارت کی‌روش با قهرمان آسیا

سرمربی سابق ایران کارش را برای رصد استعدادهای فوتبال قطر به طور رسمی آغاز کرد. ویدئویی از «کارلوس کی‌روش» در فضای مجازی قطر منتشر شده که نشان می‌دهد سرمربی سابق ایران، کار خود را برای رصد بازیکنان ملی‌پوش قطر آغاز کرده و در ورزشگاه شاهد بازی السد با ام‌صلال بوده است. سرمربی پرتغالی دو روز پیش به دوحه رفت تا قراردادش را با فدراسیون فوتبال قطر امضا کند و هدایت قهرمان آسیا را تا سال ۲۰۲۶ به دست بگیرد.

واکنش وزیر ورزش به اظهارات گل‌محمدی

«حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان در مورد اظهارات «یحیی گل‌محمدی» که گفته بود «از بالا نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود» و اینکه آیا وزارت ورزش چنین برنامه‌ای در دستور کار دارد یا خیر، گفت: «نمی‌توانم فرمایش ایشان را قضاوت کنم اما وزارت ورزش همیشه حامی تمام ورزش کشور است و ما تلاش کردیم از رنگی شدن وزارت پرهیز کنیم.»

حاج‌صفی در آستانه تمدید قرارداد با آ.اک یونان

«احسان حاج صفی» مدافع ایرانی باشگاه آاک یونان یکی از نفراتی‌ست که موفق شده از همین حالا رضایت «ماتیاس آلمیدا» سرمربی آرژانتینی این تیم را برای تمدید قراردادش جلب کند. وب سایت یونانی «sportdog» با اشاره به تمدید قرارداد «روتا» یکی از بازیکنان آاک، خبر داد که حاج‌صفی هم از جمله بازیکنانی‌ست که بعد از روتا با تصمیم آلمیدا قراردادش را تمدید خواهد کرد.

لژیونر پرسپولیسی در لیست خروج الاهلی؟

یک رسانه اماراتی نوشت که ژاردیم از بین «احمد نوراللهی»، «عزیز گانیف» و «دنایر» به زودی یک بازیکن را در فهرست فروش قرار خواهد. نوراللهی فصل دوم حضور خود در الاهلی را تجربه می‌کند و همواره در ترکیب اصلی تیم به میدان رفته. با این حال صفحه «منبر الکرة الإماراتیة» از احتمال قرار گرفتن این بازیکن ایرانی در فهرست فروش الاهلی سخن به میان آورد.

یک مهاجم اسپانیایی در راه فولاد

طبق آخرین اخبار از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه برای بر طرف کردن نقاط ضعف خود در خط حمله به دنبال خرید یک مهاجم است. باشگاه‌ فولاد با یک مهاجم اسپانیایی که سابقه بازی در تیم «مالاگا» را دارد به توافق رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن به زودی راهی ایران خواهد شد. شنیده می‌شود کارهای مربوط به انتقال این مهاجم تا ۴۸ ساعت آینده نهایی خواهد شد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط