کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزد یک‌سال گذشته تجمع کردند

جستجو

کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزد یک‌سال گذشته تجمع کردند

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۳۰ آبان ۱۳۹۷

کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزد یک‌سال گذشته تجمع کردند

کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج چهارشنبه ۳۰ آبان برای چهارمین روز پیاپی در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت مالکیت بیمارستان و عدم پرداخت دستمزدهایشان تجمع کردند. غدیر مهدوی عضو شورای اسلامی شهر کرج از نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی و مقام‌های دولتی خواست که برای حل مشکل این بیمارستان به مسئله ورود کنند. بیمارستان خمینی کرج حدود ۶۰۰ کارگر و کارمند دارد که از شش ماه تا یک‌سال دستمزد معوقه دارند. یک ماه قبل مدیر بیمارستان و مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های البرز گفتند که این بیمارستان به یک گروه پزشکی واگذار شده و دستمزد معوق کارگران و کارکنان به زودی پرداخت خواهد شد. قاسم طاهری نایب رئیس شورای اسلامی کار این بیمارستان اما گفته که خبر واگذاری بیمارستان صحت ندارد و هیچ یک از مسئولان پاسخگوی اعتراض کارگران نیستند. کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج طی یک‌سال گذشته بارها در اعتراض به عدم پرداخت دستمزد، قراردادهای کار موقت و نامشخص بودن مالکیت بیمارستان در محل کار و یا مقابل سازمان همیاری شهرداری‌ها و فرمانداری کرج تجمع کردند.

Share
Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap