کارگر می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد؛ راهپیمایی کارگران کشت و صنعت نیشکر میان‌ آب

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

کارگر می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد؛ راهپیمایی کارگران کشت و صنعت نیشکر میان‌ آب

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

اعتصاب و راهپیمایی اعتراضی کارگران کشت و صنعت نیشکر میان‌ آب با شعار: کارگر می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد در اعتراض به نداشتن امنیت شغلی
در ادامه اعتراضات کارگری، کارگران کشت و صنعت نیشکر میان آب دست به اعتصاب زدند. این کارگران از امنیت شغلی و معیشتی برخوردار نیستند. آنها هر آن در معرض اخراج و بیکاری هستند. کارگران می‌گویند، قراردادهایی که با ما بسته می‌شود، ساعتی و روزانه است. این کارگران در طی این ۵ سالی که مشغول به کار هستند، در نگرانی دائمی از اخراج‌های خودسرانه و بی‌ضابطه از سوی کارفرمایان شرکت میان آب به‌سر می‌برند.
کارگران کشت و صنعت نیشکر میان آب روز چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۰، دست از کار کشیده و با متوقف کردن فعالیت‌های خود دست به اعتصاب زدند.
کارگران معترض با شعار «کارگر می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد»، در سطح شرکت دست به راهپیمایی زده و خواستار برآورده شدن خواسته‌های خود شدند.
مسئول اداره کار شهرستان کرخه با حضور در جمع کارگران تلاش کرد با دادن وعده‌های دروغ، اعتصاب را به شکست بکشاند. اما کارگران معترض با شعار: «دروغگو دروغگو» حاضر به قبول پیشنهاد‌های وی نشدند.
اصلی‌ترین خواسته کارگران کشت و صنعت نیشکر میان آب تبدیل قراردادهای ناپایدار ساعتی به قراردادهای دائم و استخدام و افزایش دستمزد‌ها عنوان شده است. اعتصاب کنندگان می‌گویند: «شرکت کشت و صنعت میان‌آب به مدت ۵ سال با ما، قراردادهای ساعتی بدون پرداخت مزایا بسته است. این قرارداد‌ها وضعیت امنیت شغلی و معیشتی ما را به‌خطر انداخته است.»
شرکت کشت و صنعت نیشکر میان آب در حد فاصل دو شهر دزفول و شوش، کیلومتر ۱۰ جاده چغازنبیل واقع شده است.
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات