کشف هزار میلیاردی کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
کشف هزار میلیاردی کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به اجرای سومین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا در کشور اظهار کرد: سومین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا با اولویت دام زنده، کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی استراتژیک (گندم، آرد و نهاده‌های کشاورزی) به منظور پیشگیری و تشدید برخورد با قاچاق کالا در 48 ساعت گذشته در سراسر کشور اجرا شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از مراکز پخش و توزیع فرآورده‌های دامی، محصولات کشاورزی و انبارهای نگهداری کالا موفق به کشف انواع کالاهای اساسی و ضروری مردم شدند.

وی تصریح کرد: در طرح مذکور تعداد 534 متهم دستگیر و یک فروند لنج، 303 دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را بیش از هزار میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: کالاهای مکشوفه تحویل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، فرآورده‌های نفتی مکشوفه به نمایندگی شرکت نفت در استانها و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

مقیمی ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان عزیز با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با هرگونه قاچاق کالا و ارز از مردم خواست درصورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی موضوع را به فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

کشف هزار میلیاردی کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی
نظرات