گزارش تصویری؛ پنالتی سپاهان درست بود یا نه؟

جستجو

گزارش تصویری؛ پنالتی سپاهان درست بود یا نه؟

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1570979/34 زمان: 13:08   1397/09/03 بازدید: 888

در پایان بازی دیروز ماشین سازی – سپاهان هم کادر فنی تیم میزبان به داوری بازی معترض بود و هم کادر فنی تیم میهمان.

به گزارش “ورزش سه”، با واکاوی دقیق در صحنه ها رخ داده به نظر می رسد این اعتراضات خیلی هم بی ربط نبوده است . هر چند در این باره باید کارشناسان داوری اظهار نظر کنند. بیشتر اعتراض تیم ماشین سازی به زمانی بود که با پرچم علی دودانگه داور وسط به عزیز معبودی کارت زرد دوم را نشان داد و او را از بازی اخراج کرد و اعتراض سپاهان هم به صحنه ای است که عزیز معبودی به روی کی روش خطا کرده است و به زعم آنها پنالتی بوده است.

در فریم های درگیری عزیز معبودی و کی روش استنلی باور سپاهانی ها بر این است که بازیکن ماشین سازی کی روش را هل داده است و به روی او خطا مرتکب شده است و داور باید در این صحنه برای سپاهان پنالتی می گرفته است و از سویی کادر فنی تیم ماشین سازی هم بر این عقیده بود که چنین برخوردهایی روی ضربات ایستگاهی به دفعات رخ می دهد و اگر داور قرار باشد این صحنه ها را پنالتی بگیرد باید در هر بازی چند پنالتی اعلام کند. ضمن اینکه تبریزی ها به پا انداختن کی روش هم اشاره می کنند که عزیز معبودی را عصبانی کرده است.

به هرصورت این بازی پر افت و خیز در حالی که بیش از یک نیمه ماشین سازی ده نفره بازی کرد با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت. این صحنه همان طور که اشاره شد نیاز به کارشناسی دقیق از سوی داوران دارد اما در صحنه ای که کمک داور اول یعنی علی دودانگه پرچم خود را به علامت خطای عزیز معبودی بالا برد از تصاویر تلویزیونی مشخص است که مدافع ماشین سازی هیچ برخوردی با ساسان انصاری نداشته است و مهاجم تیم سپاهان شبیه سازی کرده است. در این صحنه عزیز معبودی کارت زرد دوم را می گیرد و از بازی اخراج می شود.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments