گزینه جذاب برای نیمکت تیم ملی؛ گتوزو سرمربی جدید یوزها؟!

گزینه جذاب برای نیمکت تیم ملی؛ گتوزو سرمربی جدید یوزها؟! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گزینه جذاب برای نیمکت تیم ملی؛ گتوزو سرمربی جدید یوزها؟!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز پنجشنبه یازدهم اسفند ماه، در هفتصد و پنجاه و یکمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

گزینه جذاب برای نیمکت تیم ملی
گتوزو سرمربی جدید یوزها؟!

افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال تأکید دارند احتمال حضور یک سرمربی خارجی روی نیمکت تیم ملی به اوج خود رسیده و بر همین اساس «ایران ورزشی» مدعی شد که جنارو گتوزو هافبک سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه آ.ث میلان که تجربه قهرمانی در جام جهانی را هم دارد، مدنظر فدراسیون برای هدایت یوزهاست. گتوزو ۴۵ ساله سابقه هدایت میلان، ناپولی و والنسیا را هم دارد.

پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا

سایت ایتالیایی «social media soccer» در گزارشی به باشگاه پرسپولیس اشاره و از این تیم به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا یاد کرد. در بخشی از این گزارش آمده: «رنگ‌های باشگاه پرسپولیس سفید و قرمز یعنی بیانکوروسی است. پرسپولیس از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. این تیم همچنین پنج دوره متوالی قهرمان ایران شده است و در چهار بازی لیگ قهرمانان آسیا حداقل ۱۰۰ هزار تماشاگر داشته که آن را به پرطرفدارترین باشگاه آسیایی تبدیل می‌کند.»

حمله طارمی به سکوی بهترین‌های تاریخ پورتو

روزنامه «اوجوگو» با تمجید از «مهدی طارمی» نوشت: «مهدی طارمی با زدن ۷۰ گل برای آبی و سفیدها، به تنها دو گل دیگر نیاز دارد تا با رادامل فالکائو و موسی مارگا برابری کند. اگر مهدی حداقل ۸ بار دیگر موفق به گلزنی شود، نه تنها با هالک برابری می‌کند، بلکه به جمع سه گلزن برتر خارجی تاریخ اژدهایان هم می‌رسد.»

بازگشت یک مصدوم پرسپولیس به تمرینات

«علی نعمتی» که به دلیل مصدومیت در بازی نفت مسجدسلیمان حضور نداشت، مشکلی برای بازی تراکتور ندارد. نعمتی در آخرین تمرین پرسپولیس بدون مشکل حضور یافت و در کارهای تمرینی به صورت تمام و کمال حاضر شد تا مشخص شود مصدومیت او جدی نیست.

دایی رئیس فیفا را بازخواست کرد

«علی دایی» بعد از حضور در مراسم «The Best» فیفا، بدون نگرانی از خدشه به جایگاه و رفاقتش با اینفانتینو، از او درباره خطای اخیرش در تورنمنت عربی خلیج فارس سوال پرسید. دایی در همین خصوص گفت: «در جواب من آقای اینفانتینو توضیح داد که چاره دیگری نداشتم چون نام تورنمنتی که برگزار می‌شد همانی بود که من استفاده کردم. برایم جالب بود که ایشان با تاریخ ایران کاملا آشنا بود و در مقابل من از واژه خلیج فارس استفاده کرد.»

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط