گزینه غیرمنتظره برای هدایت یوزها؛ گل‌محمدی سرمربی تیم ملی؟!

گزینه غیرمنتظره برای هدایت یوزها؛ گل‌محمدی سرمربی تیم ملی؟! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گزینه غیرمنتظره برای هدایت یوزها؛ گل‌محمدی سرمربی تیم ملی؟!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز یکشنبه هفتم اسفند ماه، در هفتصد و چهل و هفتمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

گزینه غیرمنتظره برای هدایت یوزها
گل‌محمدی سرمربی تیم ملی؟!

جدیدترین شایعه از راهروهای ساختمان خیابان سئول، از احتمال اضافه شدن یک مربی ایرانی دیگر به لیست نامزدهای سرمربیگری تیم ملی حکایت دارد. بر همین اساس شنیده می‌شود یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به جای مهدی تارتار که انصراف داده، به لیست گزینه‌های ایرانی برای هدایت تیم ملی اضافه شده و یکی از جدی‌ترین نفرات برای هدایت تیم ملی است.

مصدومیت هافبک استقلال در خانه

«مهدی مهدی‌پور» هافبک استقلال که از ناحیه ساق پا آسیب دیده بود، چند روز قبل در منزل شخصی خود دچار یک اتفاق شد که مصدومیتش را تشدید کرد. او به همین خاطر دوباره مجبور شد زیر نظر پزشکان استقلال فعالیت‌های خود را انجام بدهد و روند درمانی‌اش به تاخیر بیفتد. مهدی‌پور در تمرینات استقلال به صورت اختصاصی کار می‌کند تا شرایط بهبودی را به دست بیاورد.

اعلام برنامه سفر استقلال به قائمشهر

آبی‌پوشان تهرانی قرار است روز دوشنبه آخرین تمرین خود را قبل از دیدار برابر نساجی در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرده و سپس از طریق فرودگاه مهرآباد راهی ساری شوند. کاروان استقلال پس از رسیدن به شهر ساری بلافاصله راهی هتلی در بابلسر خواهد شد.

آخرین خبر از وضعیت مصدومیت کاپیتان تیم ملی

«علیرضا جهانبخش» کاپیتان تیم ملی کشورمان در دو بازی اخیر ستاره فاینورد بود. هافبک ایرانی در بازی با آلکمار از ناحیه زانو احساس درد کرد. در همین رابطه آرنه اسلات سرمربی فاینورد درباره حضور جهانبخش در بازی امروز، گفت: «علیرضا امروز برای اولین بار تمرین کرد. او در بازی مقابل AZ زانویش ضربه خورد. امروز تمرین کرد اما فردا باید نشان دهد که کمی از امروز آمادگی دارد.»

غیبت رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم بهترین‌های فیفا

مراسم برترین‌های فیفا قرار است فردا در پاریس فرانسه برگزار شود. درشرایطی که «مهدی تاج»، رئیس فدراسیون فوتبال از جانب فیفا به این مراسم دعوت شده بود، وی به دلیل حضور در جلسه آتی هیات رئیسه به این سفر نخواهد رفت.به این ترتیب علی دایی به همراه همسرش جزء ایرانی‌هایی هستند که در مراسم مذکور شرکت می‌کنند.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv