یحیی گل محمدی: قصد دخالت در کار وزیر ورزش را نداشتم / به دلیل ویدیوهای منتشر شده، تحت فشار روحی قرار گرفتم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

یحیی گل محمدی می گوید: ما ورزشی ‌ها، روحیات خاص خود را داریم و خیلی این مدت بابت هتک حرمت‌ ها زجر کشیدیم اما صبوری را پیشه کردیم

یحیی گل محمدی توضیحاتی بابت حرف هایش درباره اولتیماتوم 48 ساعته به وزیر ورزش برای برکناری مهدی رسول پناه ارائه داد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌ محمدی در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه 25 دی) در ورزشگاه پژوهشگاه نفت، گفت:

پس از یک روز استراحت، اعضای تیم به تمرین برگشتند و انشالله کار را برای حضور پرقدرت در لیگ ادامه می ‌دهیم.امیدوارم بتوانیم در دیدارهای آینده درخشان ظاهر شویم و محبت و حمایت و انتظارات هواداران را جبران کنیم.

سرمربی قرمزپوشان پایتخت در مورد حواشی روزهای اخیر ادامه داد:

همان‌طور که اهالی فوتبال می ‌دانند هرگز به دنبال ایجاد حاشیه نیستم و تلاش می‌ کنم از این موضوعات دور باشم اما در ماه‌های گذشته اتفاقاتی رخ داد که همه در جریان آن هستند. از قبل با توجه به برخی اتفاقات خواسته‌های خود را مطرح کردم که به هر دلیل اتفاقی رخ نداد و بعد از دربی هم به دنبال ایجاد تنش نبودم زیرا سلسله مراتب را می دانم. حقیقتا شأن من از بین رفته بود و انتظاراتی هم داشتم. از طرفی، قصد نداشتم در کار آقای مسعود سلطانی ‌فر وزیر ورزش و جوانان دخالت کنم.

گل‌ محمدی گفت

 حرف من یک درخواست دوستانه بود و از ایشان به عنوان متولی و بزرگ‌ تر ورزش کشور انتظاراتی داشتم‌. خواستم اگر صلاح می ‌دانند به موضوعات و حواشی پیش آمده ورود کنند تا این مشکلات ریشه ‌کن شود و شأن و حرمت بنده و برخی دیگر که به آنها کم‌ لطفی شد، حفظ شود؛ چون واقعا اذیت شدیم. به هر حال در ویدیوهای منتشر شده کاملا مشخص است به بنده و خیلی ‌ها توهین ‌هایی صورت گرفته و این موضوع به صورت طبیعی باعث ناراحتی بنده شد. امیدوارم دیگر ویدیوها به ‌خاطر حفظ حرمت بازیکنان تاریخ ‌ساز تیم پخش نشود.

گل محمدی افزود:

در آن نشست خبری هم تحت فشار بودم. پس از مدت ‌ها صبوری، ناراحتی خود را بروز دادم زیرا حقیقتا منتظر بودم زودتر از اینها، مشکل حل شود. من در پی آن بودم که وضعیت بهتری پیرامون تیم و باشگاه شکل بگیرد. بدون شک وزیر ورزش هم از این مسائل باخبر است. شاید حرف‌ هایم به خوبی مطرح نشد اما حیطه اختیارات خود را می‌ دانم و تا امروز در پی تخریب جایگاه مسئولان بالادستی نبوده و نیستم. بار دیگر تاکید می ‌کنم در جریان انتشار ویدیوهای مورد اشاره، تحت فشار روحی شدیدی قرار گرفتم و آن صحبت‌ ها را مطرح کردم اما نمی ‌خواستم این حرف‌ ها که توام با هیجانات ناشی از فوتبال بود، به حاشیه جدیدی تبدیل شود. این را هم بگویم ما ورزشی ‌ها، روحیات خاص خود را داریم و خیلی این مدت بابت هتک حرمت‌ ها زجر کشیدیم اما صبوری را پیشه کردیم.

گل محمدی در نهایت اضافه کرد:

بار دیگر باید از حمایت پرشور و صادقانه هواداران عزیز و بامعرفت پرسپولیس و همچنین مدیریت باشگاه و پیشکسوتان محترم، رسانه ‎ها و خانواده بزرگ پرسپولیس، جامعه فوتبال و ورزش کشور که ما را درک کردند، تشکر کنم که نگذاشتند تنها بمانم. اتفاقا با این محبت ‌ها مسئولیت‌ مان سنگین ‌تر شد. گاهی حس می‌ کنم لیاقت این همه عشق و محبت خالصانه هوادارای عزیز را ندارم اما دعا و تلاش می ‌کنم شرمنده ‌شان نشوم. امیدوارم با حفظ همین اتحادی که شکل گرفته، در روزهای آینده بتوانیم به موفقیت ‌های بیشتری برسیم و بار دیگر برای کسب قهرمانی، قدم ‌های محکمی برداریم.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments