یوفا: تست دوپینگ سرخیو راموس بدون اشکال بوده

جستجو

یوفا: تست دوپینگ سرخیو راموس بدون اشکال بوده

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1570984/1 زمان: 13:15   1397/09/03 بازدید: 2,019

یوفا وجود ناهنجاری در جریان گرفتن تست دوپینگ از سرخیو راموس ستاره‌ی اسپانیایی رئال مادرید را رد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه‌ی اسپانیایی مارکا گزارش داد در نامه‌ای که از طرف رئیس وادا، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ ارسال شده تایید کرده که در جریان گرفتن تست دوپینگ از سرخیو راموس، چه در مرحله‌ی نمونه‌گیری و چه در مرحله‌ی انتقال نمونه‌ها هیچ ناهنجاری‌ای اتفاق نیفتاده است.

در نامه‌ی مورد اشاره عنوان شده که تمام کنترل‌ها طبق الزامات قانونی انجام شده است. این در حالی است که پیش از این شایعاتی در مورد وجود برخی ناهنجاری‌ها در پرونده‌ی دوپینگ راموس منتشر شده بود.

به گزاش مارکا، پزشکان رئال مادرید در زمان گرفتن تست دوپینگ از او به یوفا اعلام کرده بودند که به او آمپول دکسامتازون تزریق شده است و تزریق این ماده از نظر قوانین یوفا مشکلی ندارد. در نامه‌ی دبیرکل وادا آماده است:” یوفا اتهامات وارد شده مبنی بر اینکه نتایج تست دوپینگ راموس مثبت بوده ولی از طرف وادا و یوفا پنهان شده است را شدیداً تکذیب می‌کند. همه‌ی پرونده‌های کنترل دوپینگ یوفا بر اساس قوانین آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ بررسی می‌شوند”.

به گزارش مارکا هم فدراسیون فوتبال اسپانیا و هم فیفا می‌توانند در صورتی که با تصمیمات یوفا در مورد موارد دوپینگ مخالفت داشته باشند به دادگاه عالی ورزش CAS شکایت کرده و تقاضای تجدیدنظر کنند. اما در این مورد نه فدراسیون فوتبال اسپانیا و نه فیفا چنین درخواستی از CAS نداشته‌اند و فدراسیون فوتبال اسپانیا رسماً تایید کرده که در پرونده‌ی سرخیو راموس همه چیز بر اساس قوانین یوفا و وادا انجام شده است.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments