یووه 2 – 0 اسپال؛ باز هم رونالدو باز هم پیروزی!

جستجو

یووه 2 – 0 اسپال؛ باز هم رونالدو باز هم پیروزی!

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

 

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس در شبی که باز هم با گلزنی رونالدو همراه بود، در تورین موفق شد اسپال را شکست داده و به صدرنشینی خود در سری آ استمرار بخشد.

 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه زمین دنبال شد. اولین فرصت یوونتوس با ضربه بنتاکور از پشت محوطه ایجاد شد اما شوت او از کنار دروازه اسپال به بیرون رفت.

 

در دقیقه 24 اسپال با یک ضربه ایستگاهی صاحب فرصت شد اما ضربه فارس با اختلاف کمی از کنار دروازه پرین به بیرون رفت.

 

 

 

در ادامه بیانکونری جریان بازی را در دست گرفته و در دقیقه 29 به گل رسید. میرالیم پیانیچ توپ را از جناح راست ارسال کرد و رونالدو با موقعیت سنجی خود در مقابل دروازه و یک ضربه دقیق موفق شد گل اول را وارد اسپال کند.

 

در اواخر نیمه اول شیاتارالا با یک ضربه محکم دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما ضربه او به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری 0-1 بیانکونری به پایان رسید.

 

با شروع نیمه دوم یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرده و در همان ابتدا می توانست به گل دوم برسد اما ضربه داگلاس کاستا و روی ریباند ضربه رونالدو راهی به دروازه اسپال نیافت.

 

 

حملات یوونتوس ادامه یافت و این تیم در دقیقه 59 به گل دوم رسید. روی ریباند ضربه داگلاس کاستا، مانژوکیچ موفق شد با فرصت طلبی در مقابل دروازه یوونتوس را به گل دوم برساند.

 

در دقیقه 69 رونالدو با یک ضربه محکم از پشت محوطه دروازه اسپال را تهدید کرد اما گومیس عکس العمل مناسبی روی این ضربه نشان داد.

 

2 دقیقه بعد کورتیچ با یک ضربه محکم دروازه پرین را تهدید کرد اما شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد رونالدو با یک حرکت آکروباتیک دروازه اسپال را تهدید کرد اما ضربه او به بیرون رفت.

 

در ادامه جریان بازی آرام شد و در نهایت یوونتوس با همان نتیجه 0-2 برابر اسپال به پیروزی رسید.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments