40 ضربه شلاق شبانه، هدیه سخاوتمندانه اسلام برای تازه مسلمان استرالیایی

40 ضربه شلاق شبانه، هدیه سخاوتمندانه اسلام برای تازه مسلمان استرالیایی در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

40 ضربه شلاق شبانه، هدیه سخاوتمندانه اسلام برای تازه مسلمان استرالیایی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
عصرايران به نقل از العربيه نوشت:

يك مرد تازه مسلمان شده استراليايي پس از اينكه در يك بار در سيدني شراب خورده بود ، شبانه در منزلش و به هنگام خواب به تخت بسته شد و از سوي چهار فردي كه گفته مي شود از سوي يك روحاني تندرو لبناني الاصل دستور گرفته بودند ، 40 ضربه شلاق خورد!

چهار اسلامگراي تندرو ساعت يك بعد از نيمه شب وارد خانه ” كريستيان مارتينيز” 31 ساله شدند و او را به تخت بستند و با استفاده از كابل برق اقدام به زدن 40 ضربه شلاق به بدن كريستيان كردند. كريستيان اما به دليل بسته بودن دهانش حتي نتوانست فرياد بزند. سيدني تولگا شفشي 20 ساله تركيه اي الاصل، يكي از چهار اسلامگراي تندرو است كه اقدام به زدن شلاق به كريسيتان كرد. وي توسط پليس استراليا دستگير شده است.

قيصر طراد رئيس “انجمن دوستي اسلام و استراليا” و سخنگوي شيخ تاج الدين الهلالي مفتي استراليا، در اين باره گفت كه اين چهار نفر كريستيان را مي شناختند زيرا به همراه يكديگر به مسجد مي رفتند.
به گفته او يكي از آن ها كريتسيان را در حال وارد شدن به يكي از بارها ديد و سپس به گونه اي او را تنبيه كردند كه مشخص است اسلام را نفهميده اند. او تاكيد كرد: “همه ما اينجا در سيدني اين عمل آن ها را محكوم مي كنيم. هيچ كس حق ندارد خارج از چارچوب حكومت محلي كسي را تنبيه كند.”

طراد خاطرنشان كرد كه مفتي استراليا با صدور بيانيه اي اقدام اين چهار نفر را محكوم كرد و از مقام هاي استراليايي خواست “آن ها را به عنوان بيماران رواني در تيمارستان بستري كنند چرا كه آن ها قربانيان آموزه هاي غلط از اسلام هستند و هيچ حقي براي منصوب كردن خود به عنوان مجريان شريعت اسلامي نداشتند.”

گفتني است كه روحاني لبناني صادر كننده حكم، پيشتر از استراليا اخراج شده و هم اكنون در منطقه الضنيه در شمال لبنان اقامت دارد. او در مسجدي در منطقه لاكامبا در سيدني فعاليت مي كرد و اكنون از طريق اينترنت با هواداران خود در استراليا ارتباط برقرار مي كند ، به آن ها خط مي دهد، برايشان فتوي صادر مي كند، دستور مي دهد، سي دي هاي آموزشي به آن ها مي رساند و آن ها را به اجراي احكام اسلامي در ميان بيش از نيم ميليون مسلمان ساكن منطقه كه بيشتر آن ها لبناني هستند تشويق مي كند.

مسئولان استراليايي هويت فردي كه خود را تسليم كرده را تاكنون فاش نكرده اند اما اعلام داشتند كه وي 43 ساله است و در يكي از مراحل شلاق زدن كه 30 دقيقه طول كشيده، شركت داشت. به نظر مي رسد هر چهار نفر كه ريش هاي بلندي دارند به نوبت در زدن شلاق به كريستيان مشاركت كردند.

نتیجه گیری اخلاقی:
بايد برای اين 4 نفر مسلمان واقعي، مراسم قدردانی و تشکر ترتیب داد؛ چراكه بدون رودرواسي و تعارف چهره واقعي اسلام ناب محمدي كه سرشار از عشق و محبت است را با ضربه هاي شلاق بر پيكر او نشان دادند.

تنیجه گیری فنی:
خوب واقعا این تازه مسلمان استرالیایی معنی دين تازي وحشي را نفهميده بود که حالا امیدوارم فهمیده باشه !
نتیجه گیری علمی:
اسلام دين رحمت است، البته با شلاق و اعدام.
نتیجه گیری ادبی: 
پدری از پسر جوانش که تازه مسلمان شده بود پرسید: مسلمانی را چگونه یافتی جان پدر؟ 
پسر که به تازگی ختنه اش کرده بودند و شبی را نیز همراه با طلاب در حوزه علمیه گذرانده بود! پاسخ داد: مسلمانان مردمان غریبی اند … به روز دول آدم ببرند و به شب کونش پاره کنند. حالا حکایت این بیچاره است …
مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر