8 میلیون دلار برای تمدید با ستاره سوری تا 2024

جستجو

8 میلیون دلار برای تمدید با ستاره سوری تا 2024

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

باشگاه الاهلی عربستان با انتشار تصویری از عمر السومه از تمدید قرارداد با  او تا سال 2024 خبر داد

به گزارش طرفداری، بالاخره مذاکرات عبدالله مومن، رئیس باشگاه الاهلی عربستان با ستاره سوری این تیم بالاخره نتیجه داد و این باشگاه موفق شد قراردادی جدید با عمر السومه ببندد. قرارداد با ملی پوش سوریه ای که تا سال 2021 اعتبار داشت در نهایت سه سال دیگر تمدید شد تا گلزن الاهلی تا سال 2024 با پیراهن الاهلی به میدان خواهد رفت.

عمر السومه در این باره گفت: مدت ها بود ما درباره برنامه های باشگاه در سه سال آینده و تمدید قرارداد با یکدیگر صحبت می کردیم. همه چیز الان مشخص است و ما می خواهیم هواداران مان را خوشحال کنیم. در باشگاه الاهلی برای فصل های پیش رو همه برنامه ها امیدوار کننده است.

السومه در حالی قرارداد خود را با الاهلی تمدید کرد که در یکی دو بازی آخر توانست با به ثمر رساندن 128 گل در تاریخ لیگ حرفه ای عربستان، به عنوان رکورددار گلزنی انتخاب شود. در روزهایاخیر شایعات فراوانی مبنی بر پیوستن او به الهلال، النصر و حتی الاتحاد شنیده می شد اما در نهایت وی با تمدید قرارداد در تیم سبزپوش عربستانی باقی ماند.

درباره مبلغ قرارداد این بازیکن ارقامی نجومی مطرح شده است، مبلغ قرارداد سه ساله عمر السومه به عنوان مهاجمی 31 ساله با الاهلی عربستان 8 میلیون دلار یعنی به ازای هر سال 2 میلیون و 660 هزار دلار خواهد بود. به عبارتی می توان گفت قرارداد ستاره سوری با الاهلی30 میلیون ریال عربستان و به ازای هر سالی 10 میلیون ريال عربستان است.

این بازیکن به طور میانگین هر ماه 833 هزار ریال، هفتگی 208 هزار ریال و روزانه 30 هزار ریال سعودی از الاهلی دریافت می کند. این مبلغ از قرارداد سوما، چیزی نزدیک به سالی 64 میلیارد تومان می شود.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments