مخالفتی با صیغه شدن خواهرانم ندارم

مخالفتی با صیغه شدن خواهرانم ندارم در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

مخالفتی با صیغه شدن خواهرانم ندارم

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
 
مهدی کوچک زاده عضو فراکسیون انقلاب اسلامی :مخالفتی با صیغه شدن خواهرانم ندارم
 
خبرگزاری فارس:
صیغه برای لذت بردن است و ما نبایستی از ترس سرزنش غربی ها و مشتی مزدور داخلی، مانع ترویج این سنت اسلامی شویم که به شدت مورد علاقه پیامبر اکرم و ائمه اطهار بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی کوچک زاده نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون انقلاب اسلامی امروز در جلسه ی علنی مجلس و در جریان بررسی لایحه ی حمایت از خانواده سخنانی در ارتباط با جایگاه ویژه ی صیغه در جامعه ایراد کردند اما گویا این سخنان که انصافا به حق بود، به مذاق عده ای که صد البته در اقلیت هستند، خوش نیامده است.
پس از جنجالی که این گروه مزدور به راه انداختند، تماسی با آقای کوچک زاده گرفتیم و نظر ایشان را در این رابطه جویا شدیم. آقای کوچک زاده ضمن تاکید مجدد بر جایگاه صیغه، گفتند: “میدانیم که اکثریت جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل می دهند. خوب برای همه ی جوانان امکان ازدواج وجود ندارد و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، عده ی زیادی از آن ها برای ارضای میل جنسی اشان، روی به روابط نامشروع می آورند.”
آقای کوچک زاده افزودند: “اسلام دین کاملی است و برای تمامی مشکلات بشریت راه حل دارد. راه حل اسلام برای جوانانی که امکان ازدواج ندارند، صیغه کردن است و ما بایستی تمام قد و بدون ترس از غوغا سالاری دشمنان، به جد این سنت الهی را تبلیغ و ترویج کنیم.”
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در پایان افزودند: “پس از صحبت های من در مجلس، یکی از نمایندگان نزدم آمد و پس از کلی حاشیه رفتن گفت “من میدونم شما دو تا خواهر جوان دارید، وجدانن اگه کسی بخواد اون ها رو صیغه کنه، شما قبول می کنید؟”
من جوابی رو که اون جا دادم، این جا هم میگم. من اعتقاد دارم که برای رسیدن به هر هدفی، بایستی هزینه ی اون رو داد. پس اگه صیغه شدن خواهران من، کمکی به ترویج این سنت الهی میکنه، من اصلا مخالفتی ندارم و همین جا اعلام میکنم از فردا درب خانهٴ ما به روی متقاضیان باز است و هر دو خواهر من آمادهٴ سرویس دهی به جوانان نیازمند هستند
خبرگزاری فارس ضمن ارج نهادن به این روحیه ی ایثار و فداکاری، از دختران و خواهران سایر مسئولین نظام نیز درخواست دارد از این رویه تبعیت کنند که هم اجر دنیوی دارد و هم اخروی. در پی درج این خبر، بسیاری از خویشاوندان مقامات مسئول تماس گرفته و اعلام آمادگی نمودند. اسامی نفراتی که تاکنون اظهار آمادگی کرده اند به شرح ذیل میباشد:
1)     خواهر خانم مقام معظم رهبری، هفتاد و چهار ساله (ایشان اعلام نمودند به احترام این شب های عزیز، تا پایان ماه مبارک رمضان، هیچ پولی بابت صیغه شدن نخواهند گرفت)
2)     خواهر زاده ی غلامعلی حداد عادل- سی و پنج ساله، باریک اندام، مو مشکی، چشم عسلی- هر ساعت صیغه 20000 تومان
3)     مادر سعید مرتضوی(دادستان سابق تهران)- شصت و پنج ساله (ایشان اعلام نمودند در طی ماه مبارک رمضان فقط بعد از افطار قادر به سرویس دهی هستند)
4)     مادر دکتر احمدی نژاد- هفتاد و دو ساله اما کاملن سرپا- همسر یه دکتر بوده که فقط ماهی یک بار… (متقاضیان جهت صیغه کردن مادر محترم رئیس جمهور، میتوانند درخواست خود را به وزارت کشور ارسال دارند. بدیهی است که مادر رئیس جمهور در رد یا پذیرش درخواست ها اختیار تام دارد و هیچ اعتراضی پذیرفته نخواهد شد)
5)     مادر زن علی لاریجانی- پنجاه و نه ساله- نرخ توافقی
6)     خواهر حسن رحیم پور ازغدی- بیست و هفت ساله- دوری پنجاه تومن (ایشان کماکان باکره بوده و به جماع مقعدی علاقه مندند)
7)     دختر خاله، حجت الاسلام محسن قرائتی- پنجاه و پنج ساله- حداقل بیست سال جوان تر از سن حقیقی اش نشان میدهد- ساعتی ده هزار تومان- دو ساعت پانزده هزار تومان- all positions
8)     دختر حجت الاسلام احمد خاتمی- سی ساله- دختر شایسته ی قم در سال 88- ساعتی پنجاه تومان.
9)     خواهر حسین شریعتمداری- چهل و هفت ساله- بلع آب حیات تا قطره آخر – ساعتی دو زار
10) مادر سردار رادان- هفتاد و دو ساله- جادوی دمپایی ابری– نرخ متناسب با نرخ دلار روز
11) دختر سردار احمدی مقدم- بیست و شش سال- سرویس دهی فقط با کارت بسیج – بده در راه خدا
به علت استقبال فراتر از حد انتظار، خبرگزاری فارس به زودی صفحه ی جداگانه ای جهت انتشار اسامی در نظر خواهد گرفت که به محض آماده شدن ، مراتب امر به اطلاع عموم خواهد رسید.
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر