(۱۸+) تجاوز گروهی سگهای کثیف به دختری در ایران اسلامی

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

(۱۸+) تجاوز گروهی سگهای کثیف به دختری در ایران اسلامی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
و این معنای واقعی سرزمین اسلامی و مدینه فاضله ای است که خمینی دجال قولش را به ما داده بود. 
با تمام فیلتر و سانسور اخباری که جمهوری کثبف آخوندی جهت دسترسی مردم به اخبار و اطلاعات روز به کار می بندد، روزی نیست که خبری مبنی بر تجاوز به زنان و دختران این آب و خاک به گوش نرسد و این خود نشان دهنده عمق فاجعه ای است که جامعه ما را در بر گرفته و از آن نازنین ملت ابرانی؛ ملتی خشن با خوی  درندگی و توحش ساخته که تمام ارزشهای انسانی را فدای شهوترانی و رسیدن به خواسته ها و امیال خویش می سازد و برای کوچکترین منفعتی از کشتن اطفال و زنان هم ابا ندارد و در برای ناچیزترین ناراحتی که برایش حادث شود، چاقو را از جیب بیرون کشیده و به بدن طرف مفابل فرو می برد.
آمار قتل؛کشتار؛ جنایت و تجاوز در ایران اسلامی بسیار بسیار بیشتر از چیزی است که رسانه ها تحت سانسور شدید خبری انعکاس داده می شود و صد البته به قول خمینی دجال : “به این مقدار نیز قانع نباشید“، روزهای سخت تری در راه است.
این ملت مریض است، بیمار است. از کلیه حقوق مدنی خود منع گشته و در عوض به او تحمیل شده که به نام دین، در تضاد با غرایز طبیعی یک انسان زندگی کند. به مرور این امر اختلالات روحی و روانی بر او وارد کرده. برای کوچکترین مسئله ای پرخاش می کند، عربده می کشد و حریف می طلبد. دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد. سریع دست به چاقو برده و با فرو کردن آن در بدن طرف مقابل برای لحظه ای به آرامش می رسد. آرامشی که می باشد از طریق بر طرف شدن غرایز خود به دست می آورد.
این ملت بیمار شده و راه حل را برای تخلیه ذهنی و برداشتن فشار روحی از خود به جبران سرکوبهای زندگی خویش در قالب حمله و طغیان به دیگران دیده است. این ملت بیمار جنسی است که برای رویت مچ پای یک پیرزن هم له له می زند و از آن در خیال و تصورات خود، حوریه ای می سازد و گاه هم توان ضبط آن را نداشته و به ناچار به دیگران آزار می رساند.
آیا این مردان اگر توان تخلیه روحی و جنسی خود را به صورتی هنجار داشتند، باز هم در مقابل التماسها و فریادهای این دختر این چنین برخورد می کردند. 
دقت داشته باشید که علی رغم اینکه گفته می شود “حجاب مصونیت می آورد“،  این دختر حتی در زمان تجاوز نیز دارای حجاب است و این در حالی که زنان و دختران کشورهای دیگر بدون هیچ حجابی از یک مصونیت نرمال در یک جامعه برخوردارند. مطمئنا علت را باید در جای دیگر جستجو کرد
توجه: دیدن این کلیپ به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
لطفا جهت دسترسی کامل و بدون سانسور به این مطلب، بر روی “عنوان” این پست کلیک کنید.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات