زنان بی حجاب غربی بیشتر مورد تجاوز قرار می گیرند یا زنان محجبه مسلمان؟

جستجو سایت

زنان بی حجاب غربی بیشتر مورد تجاوز قرار می گیرند یا زنان محجبه مسلمان؟

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
محمد تقی رهبر امام جمعه اصفهان می گوید:

” آنهایی که در باغ خمینی شهر مورد تجاوز قرار گفتند انسانهای علیه السلام! نبودند” و تلویحا می گوید این حادثه حقشان بود!!

نیروی انتظامی هم می گوید چون حجاب نداشتند مقصر بودند!!

33 سال پیش، مردمی ناآگاه که در تاریخ ایران برگی به سیاهی شب را بر تاریخ این سرزمین افزودند، به فرمان ارتجاع سیاه در تمام آزادی ها را بر خود و فرزندانشان بستند تا مثلا امنیتی دست و پا کنند.وقتی چون برده به آنها امر شد که ” یا روسری یا توسری” اعتراضی نکردند و سر فرود آورند و چون گوسفندان حجاب اجباری را پذیرفتند، ممنوعیت موسیقی و شراب را قبول کردند، پذیرفتند که چون 4 نسل قبل مرد و زن با یکدیگر روابط اجتماعی نداشته باشند و در یک کلام به آزادی نه گفتند و بردگی را پذیرفتند تا امنیتی که نمایندگان الله به آنها وعده داده بودند را به دست آوردند.

وقتی از آنها میپرسیدی:
” پس این آزادی که در شعارهای شما بود اکنون کجاست؟! می گفتند: در گذشته امنیت نبود! ولی اکنون در پناه اسلام امنیتی داریم که اگر دختری تنها ساعت 12 شب هم بیرون برود هیچ اتفاقی برایش نمی افتد!

اکنون اما، پس از 33 سال حکومت نمایندگان الله بر این سرزمین اشغال شده،هر روز خبری از تجاوز و دزدیدن دخترها و زنهای مردم می شنوی.یک روز دختر دانشجویی را در راه خوابگاه می دزدند و مورد تعرض قرار می دهند، یک روز به میهمانی خانوادگی وارد می شوند و به زنها تجاوز می کنند، و روز دیگر ماموران همین حکومت الله در زندانها به مردم تجاوز می کنند.و جواب همواره این است: آنها حجاب درستی نداشتند!!

از خود می پرسی: آیا در کشورهای آزاد، یا همان بلاد کفر، که زنها اصلا حجاب ندارند و گاهی هم بسیار کم لباس می پوشند وضعیت به چه صورت است؟ اگر در سرزمین ولی امر مسلمین جهان که حجاب اجباری است وتو را به جرم پوشیدن چکمه هم دستگیر می کنند هر روز چندین حادثه تجاوز رخ می دهد، در در آنحا لابد به تمامی زنها و دختران روزی 10 بار تجاوز می شود!!

اما حقیقت چیز دیگری است.طبق آما بیشترین آمار تجاوز در کشورهای اسلامی چون افغانستان -سوریه و لیبی رخ می دهد و کمترین آن در کشورهای اروپای شمالی مانند نروژو دانمارک.

حقیقت همان است که بنجامین فرانکلین 230 سال پیش گفت:
“هر ملتی که ذره ای از آزادی اش کم کند تا ذره ای امنیت به دست آورد، لیاقت هیچ یک را ندارد و هر دو را از دست می دهد”

Subscribe
خبر بده در مورد
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات