نرخ مجری های رادیو و تلويزيون ايران

نرخ مجری های رادیو و تلويزيون ايران در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
در ايران سالانه دهها سمينار، کنگره و مراسم دولتی برگزار می شود که بازار گرمی در آنها روی دوش يک نفر است و آن کسی نيست جز «مجری» که روی سن می رود و هدايت مراسم را بر عهده دارد. اين مجری ها که اغلب از راديو و تلويزيون می آيند بر اساس شهرت و زبان آوری خود دستمزدهای مختلفی می گيرند.
سايت «۲۴» در ايران در گزارشی به بررسی دستمزد مجريان جشن ها و سمينارهای دولتی و حتی خصوصی پرداخته و گزارش داده که اين مجريان برای برنامه ای نيم تا يک ساعته از دو ميليون تا ۱۰ ميليون تومان دستمزد می گيرند.
کار فقط به اين مبلغ ختم نمی شود. اين مجريان که غالبا مدير برنامه و وکيل دارند اگر به استانی می روند بايد برای آنها در هتل های چند ستاره اتاق گرفته شود و بليت هواپيما، سوغات آن شهر و هدايای ناقابلی که کمتر از سکه طلا نيست، نيز فراموش نشود.
سايت «۲۴» می نويسد که حدود ۶۸ درصد مجريان رابطه استخدامی با تلويزيون ندارند و برای امرار معاش، از چهره تلويزيونی شان برای اجرای برنامه در خارج از سازمان استفاده می کنند.
آن دسته از مجريانی که معروفيت بيشتری دارند برای خود دم و دستگاهی به راه انداخته و معمولا خواننده، گروه موسيقی، گروه تواشيح و افراد فنی در اختيار دارند تا در زمينه اجرای برنامه کم و کسری نداشته باشند.
با اين تشکيلات، هزينه مجری برای يک برنامه يک ساعته از ۱۵ ميليون تومان نيز فراتر می رود.
مجريان جشن ها و سمينارها هم همواره برنامه ثابتی دارند؛ شعر يا دکلمه خوانی، دعوت مهمانان برای سخنرانی و اعلام برنامه.
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر