راهکار جدید وزير اطلاعات: از زنبیل استفاده کنید!

راهکار جدید وزير اطلاعات: از زنبیل استفاده کنید! در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

راهکار جدید وزير اطلاعات: از زنبیل استفاده کنید!

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
وزير اطلاعات: براي مقابله با “اينترنت چمداني” راهكار داريم !
به دنبال انتشار گزارش‌هاي تازه‌اي درباره پروژه موسوم به «اينترنتي چمداني» كه قرار است به منظور فراهم آوردن امكان دسترسي آزاد به اينترنت در هر نقطه اي از جهان اجرا شود، وزير اطلاعات جمهوري اسلامي اعلام کرد که  كشورش راهكار مقابله با اين طرح آمريكايي را دارد.

به گزارش خبرگزاري جیمز باند نیوز، حيدر مصلحي، وزير اطلاعات جمهوري اسلامي، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در حاشيه نشست هيات دولت، از آمادگي تهران براي مقابله با طرح «اينترنت چمداني» خبر داد.

وي در اين باره اظهار داشت: « در مورد كيف اينترنتي كه آنها شعارش را دادند، ما از قبل پيش‌بيني آن را کرده بودیم و راه مقابله  با ان را کشف کرده ایم. اصولا از آنجا که کیف و چمدان از جمله مظاهر زندگی غربی محسوب می شوند و استفاده از آنها، مصداق تهاجم فرهنگی را در کشور دارد، بنابراین از ابتدای ماه آتی هرگونه خرید، فروش و حمل کیف ممنوع بوده و با خاطیان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت»

ایشان همپنين با بيان اين كه آمريكايي‌ها براي مقابله با ايران در فضاي سايبري سرمايه‌گذاري سنگيني كرده‌اند، اظهار داشته است: «چندين بار اوباما اذعان كرده كه در جنگ سايبري با جمهوري اسلامي ايران به موفقيت دست پيدا نكرده و به شكست خود اذعان كرده است.» 
همچنین ایشان در پاسخ سئوالات خبرنگاران که آیا جایگزینی اسلامی برای کیف وجود دارد، فرمودند: « این درست نیست که هر چیزی که غربی ها از آن استفاده می کنند را ما هم استفاده کنیم. اسلام برای ما پیش بینی هر چیزی را نموده و ما را  بی نیاز از فرهنگ غرب نموده است. چه ایرادی دارد که اطباء و مهندسین ما  به تاءسی از ائمه و امامان به جای کیف، زنبیل به دست گرفته و به سر کار خود روند؛ تجسم کنید که آنگاه چه معنویت و روحانیتی در آنها متجلی خواهد شد!»
ایشان در ادامه سادگی، زیبایی، جا دار بودن، سبکی و نیز تنوع ساخت را از دیگر مزایای زنبیل نام بردند و اضافه کردند که متخصصین و مهندسین ایرانی در آینده ای نه چندان دور نوع قفل دار آن را نیز به بازار عرضه خواهند کرد.
در پایان وزیر اطلاعات در جواب خبرنگاری که در رابطه با مسافرتهای داخلی و خارجی و نیاز به استفاده از چمدان پرسیده بود، پالان را جاگزینی مناسب معرفی نمود.
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر