جستجوی سایت

نظریه ی تنازلی بسیج از “جان بر کف” تا “خاک بر سر”

مجله ویدیویی توفیدز. مجله اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده، بر دانشمندان علم زیست شناسی معلوم گشته که بر خلاف نظریه ی تکاملی داروین، همه ی موجودات لزومن تکامل پیدا نمیکنند بلکه برخی برخلاف روال طبیعی دچار سیر تنازلی می گردند. مانند نمونه ی زیر همراه با توضیحات.
سیر تنازلی بسیجیان از “جان بر کف” تا “خاک بر سر”
__________________________________________________________
)             بسیجی جان بر کف:
از بسیجیان نخستین اند. انسانهایی شجاع و جنگجو که به دلیل عدم تطابق با محیط، نسلشان تقریبن منقرض شده و بقایای بسیار اندک آنان در حال نابودی اند. از این نوع بسیجی تنها در زمان جنگ و در موارد مختلفی مانند دیوار انسانی، نارنجک نیمه هوشمند، مین یاب طبیعی، سیبل تیراندازی و زیرانداز برای عبور از سیم خاردار استفاده می شد. 
__________________________________________________________
۲) بسیجی کف بر لب: 
با جهش ژنتیک در نسل نخستین پدید آمدند با این تفاوت که بیضه ی خویش را از دست دادند  و در عوض با تقویت عضلات حنجره و تشدید خاصیت کشسانی در عضلات لب و دهان دارای صدایی بسیار گوشخراش و ناهنجار شدند که به همین دلیل از آنان در مراسم ملکوتی فحاشی به دشمنان استفاده می شود. این گروه معمولن پس از آغاز به فریاد کشیدن تا موقع کف کردن دور دهان به عربده های خود ادامه میدهند.
__________________________________________________________
)             بسیجی لب بر دست: 
علیرغم اینکه این  گروه اصرار زیادی دارند که از بازماندگان گروه نخستین هستند ولی تحقیقات نشان داده که هیچ ارتباطی میان این دو وجود نداشته و این دسته مستقیمن از گروه دوم منشعب شده اند با این تفاوت که دارای مغزی پیچیده ترند و عضلات لب و زبان و استخوانهای دست آنان برای دستبوسی و خایه مالی تکامل بیشتری یافته است. این گروه با استفاده از روشهای پیچیده ترِ تطبیق با محیط، راههای رفتن به رده های بالاتر را به خوبی درمی یابند ولی در عین حال درجه ی انسانیت در این دسته کاهش چشمگیرتری می گیرد. 
__________________________________________________________


۴) بسیجی دست بر چشم:
از گروه سوم منشعب شده  و به نوعی پسر عموی یکدیگر محسوب میشوند. در این دسته میل به ریاکاری، جنایت و اطاعت از مافوق پیشرفته تر شده و از آنان بیشتربه عنوان مجلس گرمکن در مراسم  نوحه و زاری و یا سلام نظامی با لباس محلی استفاده میگردد. در شرایطی که غالب بر محیط باشند بسیار خشن و بیرحمند ولی در هنگام ضعف تبدیل به موجوداتی بشدت ضعیف و ترسو می شوند. 
__________________________________________________________
۵) بسیجی چشم بر خاک:
این گروه تقریبن تمامی شرافت انسانی خویش را از دست داده و به دلیل ترس بسیار شدیدی که در آنان وجود دارد  نیاز به پرستش موجودات قوی تر را به عنوان تنها تاکتیک و برگ برنده در تطبیق با محیط اطراف دریافته اند. این دسته بیشتر در بخش نمایشی فعالیت میکنند و بدلیل ترس ذاتی از جنگ و گریز بشدت پرهیز کرده و ترجیح میدهند که نقش ریزه خوار را بازی کنند.
__________________________________________________________
۶) بسیجی خاک بر سر:
پست ترین شاخه از بسیجیانند که در پایینترین رده ی جدول تنازلی قرار دارند و بطور کامل ازمقام انسانیت به مقام حیوانیت نزول کرده اند. این گروه مستقیمن از دسته ی پنجم منشعب می شوند با این تفاوت که بر خلاف آنان، میل شدیدی برای آسیب رساندن به دیگران داشته و برای ارضای تمایلات غریزیِ پدید آمده در ایشان نظیر تجاوز شکنجه و قتل دیگران، خود را به انواع سلاح و امکانات مجهز می کنند و از آنان تنها برای ایجاد رعب و وحشت استفاده می شود. این دسته همواره به ظاهر تابع موجودات قوی تر از خود هستند ولی در حقیقت حتی از آنان نیز حرف شنوی نداشته و تابع هیچگونه قاعده و قانونی نیستند. 

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها