شهرداري كه با تانك از روي خودروي راننده متخلف رد شد

شهرداري كه با تانك از روي خودروي راننده متخلف رد شد در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

شهرداري كه با تانك از روي خودروي راننده متخلف رد شد

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
شهردار پايتخت ليتواني در اقدامي تعجب بر انگيز براي مجازات رانندگان خاطي كه اتومبيل هاي خود را در مناطق ممنوعه شهر پارك مي كنند با يك تانك از روي يك مرسدس بنز پارك شده در منطقه خط كشي شده ويژه دوچرخه سواري رد شد و مرسدس بنز را له كرد.

به گزارش عصر ايران “آرتوراس زوكاس “‌شهر دار 43 ساله شهر ” ويلنيوس ” پايتخت ليتواني در مقابل دوربين خبرنگاران با رد شدن با يك تانك از روي يك مرسدس بنز پارك شده روي خط كشي ويژه دوچرخه سواري گفت :‌” از پارك كردن خودرو ها روي خطوط ويژه خسته شدم شايد اين تانك ابزار خوبي براي پايان دادن به اين مشكل و ترساندن چشم رانندگان خطاكاري باشد كه دست به اين اقدام مي زنند”.

شهر دار شهر ويلنيوس در توجيه اقدام خود گفت كه تا كنون صدها شكايت از شهروندان درباره پارك غير مجاز خودروها در منطقه ويژه دوچرخه يا ساير مناطق پارك ممنوع در شهر دريافت كرده است .

آقاي شهردار سپس با فشردن دست راننده خطاكار صاحب مرسدس بنز به وي هشدار داد كه ديگر خودروي خود را در مناطق پارك ممنوع پارك نكند. وي سپس با به دست گرفتن يك جارو خرده شيشه هاي مرسدس بنز را از خيابان جمع كرد و با سوار شدن بر دوچرخه اش خداحافظي كرد و رفت.

اين اقدام آقاي شهردار بخشي از كمپين رسانه اي او براي ترغيب رانندگان ليتوانيايي به احترام به قوانين رانندگي و پارك نكردن خودروهايشان در اماكن ممنوعه شهر مي باشد.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر