شاهكار جدید وزارت امور خارجه

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

شاهكار جدید وزارت امور خارجه

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

 اهدای يک راس گوسفند به شاهزاده ويليام
خبرگزاري فارس: رسول موحديان عطار، سفير كشور مان در لندن كه به مراسم ازدواج شاهزاده ويليام و پرنسس كيت دعوت شده بود در اقدامي جالب توجه، يك راس گوسفند به عروس و داماد تقديم كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس اين اقدام آقاي موحديان واكنش هاي متفاوتي را برانگيخته است. عده اي اين اقدام را زيبا و عده ي ديگري كه البته پيشينه ي آن ها در دشمني با نظام كاملن روشن است، ان را عملي توهين آميز توصيف كرده اند.
اما سفير كشورمان در اين ارتباط به خبرگزاري فارس گفت: «بنده سفير جمهوري اسلامي هستم و بالطبع وظيفه دارم در عين پاسداري از منافع كشورم در انگليس، در جهت بسط و گسترش فرهنگ اسلامي نيز بكوشم. يكي از سنن زيباي اسلامي قرباني كردن گوسفند جلوي پاي عروس و داماد است. بنده نيز پس از مشورت با جناب وزير امور خارجه و تائيد ايشان اقدام به خريد يك راس گوسفند كردم و آن را همراه با خود به مجلس عروسي بردم. بنده حتي يك كارد بزرگ نيز با خود داشتم كه در صورت نياز به شخصه گوسفند را جلوي عروس و داماد قرباني كنم ،اما متاسفانه هوچي گري تعدادي از مهمانان باعث شد ملكه ي انگليس با اين اقدام مخالفت كند.»
طبق آخرين اخبار، اين گوسفند ساعتي پيش به اصطبل كاخ ملكه اليزابت منتقل شده است.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر