روایاتی چند از امام نقی – کمپین حمایت از امام نقی

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

روایاتی چند از امام نقی – کمپین حمایت از امام نقی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
امام وقتی می خواست زن بگیرد یکی را می فرستاد او را ببیند و می فرمود: گردنش را بوی کن که اگر خوشبو باشد فرجش هم بویش خوب و طیب است و نیز اگر غوزک پایش پرگوشت باشد فرجش هم پر گوشت خواهد بود»
اینگونه بود که در سامرا شلوار برموا برای رفع مشکل مشاهده قوزک پا اختراع شد!
بصیرت امام در مد
***********************************
روزی دو زن نزد امام آمدند و هر دو ادعا کردند که مادر یک بچه هستند. امام فرمودند: بچه را وسط بگذارید و هر زن از یک طرف دست کودک را بکشد. آن دو زن آنقدر کودک را کشیدند که از وسط نصف شد. امام کمی جا خوردند و فرمودند: قاعدتا نباید اینجوری می شد !!! 
اسرار البلاهه – جلد 4
************************************
روزی گدای مسکینی در حال اذیت کردن حیوانی بود. امام که از آنجا می گذشت نعره ای زد و گفت :خر را نزن، من را بزن و از آن به بعد یارانش کمپین حمایت از حیوانات را تشکیل دادن!!
التاریخ الحمایته الحیوانیه- صقحه اول
***********************************
ای نقی همانا ما به تو و پدرانت زنان بسیار دادیم تا با انها هم خوابه شوید و توله های رنگارنگ بوجود اورید و هر کدام از آنها راهی پیش گیرد به دیاری.و در ان جا بمیرد و دفن شود و زیارتگاهی باشد برای عوام ناشی و خر پندار.
صحیفه النقیه
**********************************
جبرییل , فرشته وحی , نقل میکند: که همانا امام نقی نیمی از احادیث و سخنان نازل شده از طرف پروردگار را به علت زیاده روی در مصرف اب انگور متوجه نمیشدند وبه عبارتی دیگر , آنها را میس میکردند
*********************************
یکی از سرگرمیهای امام در نوجوانی، روشن کردن فندک زیر بیضه شتران بود.
ذکرالنقی – باب شوخی با حیوانات 

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات