پيرزن ۷۰ ساله و دانلود فيلم پورنو

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

پيرزن ۷۰ ساله و دانلود فيلم پورنو

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
دانلود غيرقانونی موسيقی، سريال و فيلم های سينمايی امروزه به امری عادی ميان کاربران اينترنتی تبديل شده است.
بيت تورنت نيز از جمله برنامه های معروف برای به اشتراک گذاری و دانلود انواع فايل هاست که شهرت زيادی در ميان کاربران دارد. در اين ميان شرکت های هنری هر از چند گاهی دست به طرح شکايت از کاربران در دادگاه های آمريکا می زنند تا روند دانلودها را کند کنند.
در تازه ترين مورد، يک پيرزن ۷۰ ساله به اتهام دانلود غيرقانونی فيلم های پورنو از طریق بيت تورنت به دادگاه کشيده شده است. موسسه های حقوقی برای تامين حقوق صاحبان فايل های اينترنتی سعی می کنند پيش از دادگاه به يک توافق با افراد مورد شکايت برسند و آنها را مجبور می کنند تا رقمی بين سه هزار تا ۱۲ هزار دلار بپردازند.
با اين حال، اين پيرزن آمريکايی حاضر نشده تا با موسسه حقوقی شاکی وی به توافق برسد و استدلال کرده که تاکنون نام بيت تورنت به گوشش نخورده است.
اين پيرزن که نامش فاش نشده به يک خبرنگار گفته که نمی دانسته است اينترنت مورد استفاده اش دارای پسوورد است. این در حالی است که خبر داشته که همسايه ديوار به ديوارش، يک جوان جذاب است!
در صورتی که شکايت به سرانجام برسد و اين پيرزن محکوم شود، وی بايد ۱۵۰ هزار دلار به شرکت شاکی پرداخت کند.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر