حکم اعدام دکتر قنبری، استاد دانشگاه به دایره اجرای احکام رفت

حکم اعدام دکتر قنبری، استاد دانشگاه به دایره اجرای احکام رفت در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

حکم اعدام دکتر قنبری، استاد دانشگاه به دایره اجرای احکام رفت

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
حکم اعدام عبدالرضا قنبری با مدرک دکتری ادبیات ،استاد دانشگاه و معلم دبیرستان و پدر 2 فرزند به دایره اجرای احکام رفت
______________________________________
خبرگزاری هرانا – با رد کمیسیون عفو و بخشودگی حکم اعدام عبدالرضا قنبری، معلم مازندرانی به اجرای احکام دادگاه انقلاب ارسال شد. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان حبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، قنبری دانش آموخته دوره دکتری ادبیات و زبان فارسی است و دبیرآموزش و پرورش در شهرستان ورامین به اتهام شرکت در تظاهرات روز عاشورا و فیلم برداری از آن تجمعات و ارسال آن به گروه های سیاسی مخالف نظام بازداشت و در یک پروسه ناعادلانه به اعدام محکوم شد.
نامبرده بدون حق دسترسی به وکیل و اطلاع و یا امکان اطلاع از حداقل‌هایی از موازین و حقوق قانونی خویش در دهم بهمن ۸۸، درست یکماه و چند روز بعد از وقایع ۶ دی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی محاکمه و به اعدام محکوم شد.
رای صادره از سوی شعبه ۱۵ بلافاصله در روندی غیر قانونی به جای دیوان عالی کشور، به شعبه ۳۶ تجدید نظر استان نزد قاضی زرگر ارسال شده و حکم در مورد ایشان عینا تائید می‌شود. با رد درخواست اعاده دادرسی همسر وی با ارسال نامه به کمیسیون عفو و بخشودگی خواهان عفو این زندانی شد که پس از گذشت بیش از یکسال این درخواست رد و حکم به اجرای احکام دادگاه انقلاب ارجاع داده شد.
مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر