جلسه اضطراری چاقوکشهای پرسپولیس

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

جلسه اضطراری چاقوکشهای پرسپولیس

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)
Loading...
25/5/1390

دیشب بعد از اتمام بازی با مس سرچشمه، جلسه اضطراری چاقوکشهای و لباس شخصی های محافظ کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس که همه جا از آنان به عنوان لیدرهای باشگاه نام می برد برگزار شد و اونها تصمیم گرفتن به هر نحو ممکن !! امنیت رو حفظ کنن !!! 

این آقایون همونها هستن که علی دائی رو کتک زدن ، با عابدزاده درگیر شدن ، با کتری آبجوش بعد بازی استقلال اهواز دنبال قطبی کردن توی رختکن و لپ تاپشو شکوندن. 
آقایون قلچماق که غیر از فحاشی و عربده زدن، هنر دیگری ندارند، در کنار دریافت جیره و مواجب ثابت از سرپرست باشگاه، از مزایای دیگری همچون دریافت بنهای خرید کالا، سفرهای خارجی، حج و حتی هدیه گرفتن دکه روزنامه فروشی و … ..  نیز بهره مند می گردند. 
یک نگاه که به عکس بیاندازید، می تونین تا آخر قصه رو بخونید . 
فقط ببینین چه افرادی دور پرسپولیسی رو گرفتن که روزی یک تیم مردمی و برای مردم بود و حالا تیم  دار و دسته احمدی نژاد و نوکر اون کاشانی آب زیر کاهی است که هر روز سعی میکنه جای مهر روی پیشونیش رو تیره تر کنه و سرمربی جدیدشون حمید استیلی که بزرگترین افتخار زندگیش رو حضور آقا در مراسم ازدواجش و خونده شدن خطبه عقد توسط اون می دونه !!!

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر