(۱۸+) روز جهاني دوچرخه سواران عريان در لندن

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

(۱۸+) روز جهاني دوچرخه سواران عريان در لندن

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
صدها نفر از مردم عريان انگليس به مناسبت «روز جهاني دوچرخه سواران عريان» به صورت كاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند.
دموكراسي به سبك غربي به شما اجازه مي دهد در حالي كه عريان و لخت هستيد، تظاهرات كنيد و اين چيزي است كه هر ساله در انگليس اتفاق مي افتد.
بر اساس اين گزارش، 11 ژوئن 2011 صدها نفر از مردم عريان انگليس به مناسبت «روز جهاني دوچرخه سواران عريان» و در اعتراض به اتومبيل هايي كه با مصرف بنزين باعث آلودگي محيط زيست و طبيعت مي شوند، به صورت كاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند.
تظاهركنندگان عريان از صبح زود با دوچرخه هاي خود ماراتوني را در شهر لندن آغاز كرده و در تمامي بخش ها و نواحي اين شهر و تعدادي ديگر از شهرهاي انگليس مانند مكزيكو چرخ زدند.
عده اي از اين تظاهرات كنندگان بر روي بدن هاي خود شعارهايي نوشته بودند و عده اي هم به پوشيدن لباس هاي زير اكتفا كرده بودند. در اين مراسم فرقي هم بين زن و مرد وجود ندارد و تا زماني كه باعث اختلال در قوانين انگليس نشوند، هرچند مغاير با تمامي اصول اخلاقي و ديني و انساني باشد، در بيان نظرات خود كاملا آزاد هستند

لطفا جهت دسترسی کامل و بدون سانسور به این مطلب، بر روی “عنوان” این پست کلیک کنید.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر