اعلامیه خانواده ابراهیم نژاد در نامه ای خطاب به مسعود دهنمکی

اعلامیه خانواده ابراهیم نژاد در نامه ای خطاب به مسعود دهنمکی در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

اعلامیه خانواده ابراهیم نژاد در نامه ای خطاب به مسعود دهنمکی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
خانواده آقای ابراهیم نژاد در نامه ای خطاب به مسعود ده نمکی اعلام کردند که “در 18 تیر 1378، عزت را شبانه و تک وتنها به گوشه‌ای کشاندی و با ضربات چاقو، زنجیر خودت و دوستانت، عزت را از پا درآوردی و در نهایت با تیر خلاص مهدی صفری تبار پسر امام جمعه اسلامشهر (فرمانده سپاه) که در شقیقه و چشم چپ عزت وارد کرد او را از پای در آوردید… هر چند که ما تک وتنها بودیم و هستیم و زورمان نرسید که شما را به پرونده دادگاه ۱۸ تیر بکشانیم ولی مطمئن باش خداوند، تو را به دادگاه خودش خواهد کشید و دیگر آنجا نه رهبری هست و نه سپاهی و نه دیگر کسی که تو را تبرئه کند”. 
عزت ابراهیم نژاد تنها قربانی حمله به کوی دانشگاه و اعتراضات بعدی دانشجویان نبود. فرشته علیزاده، تامی حامی فر و سعید زینالی سه دانشجویی هستند که با گذشت 12 سال هیچ خبری از سرنوشت آنها نیست. 

شورای متحصنین که برای پی گیری مطالبات دانشجویان و با ترکیبی از فعالان دانشجویی و اعضای دفتر تحکیم وحدت تشکیل شده بود در بیانیه ای از ناپدید شدن تامی حامی فر و فرشته علیزاده خبر داده بود. 

گفته می شد تامی حامی فر از دانشجویان ساکن کوی دانشگاه تهران است اما فرشته علیزاده مسئول برد انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا بود.علی اکبر موسوی خوئینی، نماینده مجلس ششم در یک سخنرانی در دانشگاه امیر کبیر اعلام کرد: فرشته علیزاده توسط ماموران امنیتی ربوده شده و هیچ نهادی مسئولیت آن‌را به عهده نمی‌گیرد. 

اخبار حاکی از آن بود که مادر فرشته علیزاده نیز پس از این واقعه، بر اثر فشارهای روحی سکته قلبی کرد و درگذشت. 

سعید زینالی، دیگر قربانی حمله به کوی دانشگاه تهران بود. او 5 روز بعد از 18 تیر یعنی در 23 تیر 78 در مقابل چشم های مادرش در منزل شخصی شان بازداشت شد و از آن تاریخ تاکنون هیچ خبری از این فارغ التحصیل کامپیوتر دانشگاه تهران در دست نیست. 

خانواده آقای زینالی از دوازده سال پیش تاکنون برای گرفتن خبری از فرزندشان به همه مراکز امنیتی و قضایی مراجعه کرده اند اما تاکنون هیچ پاسخ درستی به آنها داده نشده است. 

اکرم نقابی، مادر سعید زینالی پیش از این در گزارشی که در سایت مادران لاله عزادارمنتشر شد، جزئیات بازداشت و پی گیری های خود را توضیح داده بود. او اما 17 مهرماه گذشته به اتفاق فرزند دیگرش بازداشت و سپس با قرار وثیقه آزاد شد

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر