دختر وزیر آموزش پرورش، حاصل پروژه اسرائیلیان بر روی همسر ایشان

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

دختر وزیر آموزش پرورش، حاصل پروژه اسرائیلیان بر روی همسر ایشان

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
 
وزیر آموزش و پرورش: 
وقتی آمریکایی ها و اسرائیلی ها توان باردار کردن زنان را از دور دارند، آیا نمی توانند فیلمی ساختگی ضد نظام بسازند !؟
 
فارس نیوز: به دنبال اظهارات جنجالی حاجی بابایی، وزیر آموزش و پرورش مبنی بر ساختگی بودن فیلم منتشر شده در فضای وب که تنبیه شدید دو دانش آموز را به تصویر میکشد، خبرنگار فارس بر آن شد تا اطلاع دقیق تری از این موضوع کسب کند.

حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار فارس گفت: «بنده کاملن مطمئن هستم که فیلم مزبور ساختگی و کار آمریکایی ها و اسرائیلی هاست. اصولا این دو کشور نقش مستقیمی در تمامی فتنه های صورت گرفته در کشور دارند. من آدم بسیار دقیقی هستم و بی نهایت به نکات ریز و پنهان که از دید عامه افراد پنهان میماند، توجه دارم.

خاطرم هست دو سال پس از ازدواجم، وقتی همسرم فارغ شد و من برای دیدن دخترم به بیمارستان رفتم. در حالی که همگان از تولد دخترم اظهار شادمانی میکردند من توی جمع گفتم این دختر من نیست چون یه خال سیاه زیر شکمش داشت که نه من داشتم و نه همسرم. بعد که به اصرار من معاینات پزشکی انجام شد، فهمیدیم که این دختر در اصل کار آمریکایی ها و اسرائیلی ها بوده. اما این نکته رو هم اضافه کنم که همسرم بی تقصیر بود و آمریکایی ها و اسرائیلی ها به کمک یک تکنولوژی بسیار پیشرفته، اسپرمی را از راه دور وارد رحمش کرده بودند.

خوب پرسش من این است که وقتی این دو کشور می توانند از راه دور زنی را باردار کنند، آیا نمی توانند برای بدنام کردن نظام، یک فیلم ساختگی بسازند؟»

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات