جستجوی سایت

آیا احمدی نژاد امروز مرتکب قتل عمد شد !!؟

مجله ویدیویی توفیدز. مجله اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

 

رادیو فردا:

 

اقتصاد / اقتصاد ایران

انفجار و آتش‌سوزی در پالایشگاه نفت آبادان

۱۳۹۰/۰۳/۰۳
همزمان با حضور، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران، و هیئت همراهش در پالایشگاه نفت آبادان، انفجاری در یکی از واحدهای این پالایشگاه رخ داد که به نوشته خبرگزاری مهر تعداد حادثه‌دیدگان این سانحه، که همگی از کارکنان پالایشگاه بودند تا این لحظه از مرز ۲۲ تن گذشته است.

به گزارش مهر، روز سه شنبه، نشت گاز در فاز سه پالایشگاه آبادان منجر به وقوع انفجار، آتش سوزی و انتشار گسترده گازهای سمی شده است که در اثر این واقعه تا کنون دو تن کشته و تعدادی نیز بر اثر گازگرفتگی و سوختگی مجروح شده‌اند.
خبر آنلاین:

رمز گشایی از حادثه امروز پالایشگاه آبادان/ رئیس پالایشگاه بدلیل مخالفت با افتتاح درمراسم حاضرنشد

اقتصاد > انرژی  – بهارستانی ها به عدم افتتاح زودهنگام پالایشگاه آبادان هشدار داده بودند اما دولت این افتتاح را در برنامه قرارداده بود که به گفته سخنگوی کمیسیون انرژی با وجود تمام این هشدار هنوز قصد دولت از این افتتاح زودهنگام مشخص نیست.
 آذرجزایری:در شرایطی که نمایندگان مجلس بالاخص اعضای کمیسیون انرژی مجلس از احتمال حادثه در پالایشگاه آبادان هشدار داده بودند و خواستار عدم افتتاح زودهنگام این پالایشگاه شده بودند اما این پالایشگاه امروز با بی اعتنایی به نظر بهارستانی ها و توسط احمدی نژاد افتتاح شد که نتیجه این افتتاح غیرکارشناسانه انفجار و ازدست دادن یکی از کارکنان و مصدومیت29 تن از کارکنان صنعت نفت شد.
جور واجور:
امروز حداقل یک و به نقل از برخی خبرگزاریها 4 نفر از هموطنانمان فقط و فقط به دلیل خودخواهیها و اهداف تبلیغاتی شخص آقای احمدی نژاد کشته شدند در حالیکه از قبل به ایشان مواکدا گفته شده بود که افتتاح زود هنگام پالایشگاه می تواند حادثه ای فاجعه بار را رقم زند. 
حال جدا از مخارجی که می باید از جیب بیت المال صرف تعمیرات و بازسازی پالایشگاه گردد، آیا در مخاطره قرار دادن دیگران که در نهایت منجر به ایجاد تلفات جانی گردد، در شرایطی که فرد عامل ایجاد مخاطره از قبل نسبت به امکان کشته شدن دیگران در آن شرایط مطلع باشد، مصداق قانونی قتل عمد نیست و نباید در دستور کار قوه قضاییه قرارگیرد!!!!؟ 

 در ماده 206 قانون مجازات اسلامي شرايط احراز قتل عمد توسط قانون گذار تشريح مي‌شود. 

قانون گذار در 3 مورد قتل عمد را تشريح كرده است كه در مورد اول آمده است: مواردي كه قاتل با انجام كاري قصد كشتن شخص معين يا فرد يا افرادي غير معين از يك جمع را دارد خواه آن كار نوعاً كشنده باشد خواه نباشد ولي در عمل سبب قتل شود. 

در مورد دوم عنوان مي‌شود: مواردي كه قاتل عمداً كاري را انجام دهد كه نوعاً كشنده باشد هر چند قصد كشتن شخص را نداشته باشد

اما سرانجام قانون‌گذار مورد سوم را اينگونه مطرح مي‌كند كه: مواردي كه قاتل قصد كشتن را ندارد و كاري را كه انجام مي‌دهد نوعاً كشنده نيست ولي نسبت به طرف بر اثر بيماري و يا پيري يا ناتواني يا كودكي و امثال آنها نوعاً كشنده باشد و قاتل نيز به آن آگاه باشد.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها