فقط با یک کلیک خود به کودکی گرسنه، پرسی غذا دهید

فقط با یک کلیک خود به کودکی گرسنه، پرسی غذا دهید در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

فقط با یک کلیک خود به کودکی گرسنه، پرسی غذا دهید

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مردی در کنار ساحل دورافتاده ای قدم می‌زد. مردی را در فاصله دور می بیند که مدام خم می‌شود و چیزی را از روی زمین بر می‌دارد و توی اقیانوس پرت می‌کند. نزدیک تر می شود، می‌بیند مردی بومی صدفهایی را که به ساحل می  افتد در آب می‌اندازد.
 
– صبح بخیر رفیق، خیلی دلم می خواهد بدانم چه می کنی؟

– این صدفها را در داخل اقیانوس می اندازم. الآن موقع مد دریاست و این صدف ها را به ساحل دریا آورده و اگر آنها را توی آب نیندازم از کمبود اکسیژن خواهند مرد.

– دوست من! حرف تو را می فهمم ولی در این ساحل هزاران صدف این شکلی وجود دارد. تو که نمی‌توانی آنها را به آب برگردانی خیلی زیاد هستند و تازه همین یک ساحل نیست. نمی بینی کار تو هیچ فرقی در اوضاع ایجاد نمی کند؟

مرد بومی لبخندی زد و خم شد و دوباره صدفی برداشت و به داخل دریا انداخت و گفت:  “برای این یکی اوضاع فرق کرد.”

 ——————————————————————————————————-
سازمان ملل حركت جديدی را برای كمك به كودكان فقير و گرسنه جهان شروع كرده است كه بر اساس آن به ازای هر كليك روی يك سايت معرفی شده، به يك كودك گرسنه در جهان غذای رايگان می‌رسد.

در اين برنامه ، كاربران با مراجعه به سايت اينترنتی :http://thehungersite.com/ بر روی دكمه زرد رنگ بالاي صفحه كليك كرده و به اين ترتيب به ازای هر كليك، كمپانيهای اسپانسر هزينه يك وعده غذای رايگان را براي کودکان تقبل مي کنند…

شما نیز می توانید هم اکنون با چند کلیک خود، به چند کودک گرسنه غذا برسانید.

لطفا” این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از آنان هم بخواهید که در حد توان روزانه به چند کودک فقیر و گرسنه غذا برسانند.
مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر