همسريابي و صيغه در سايت …. با حضور اندي

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

همسريابي و صيغه در سايت …. با حضور اندي

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
سايت آينده نيوز مي نويسد :
با وجود آن كه تقريباً تمامي سايت هاي دوستيابي داخلي به جز معدود سايت هاي ثبت شده فيلترشده و از دسترس خارج هستند، اما كشش بالاي جوانان ايراني به جنس مخالف كه با فيلتر نمي‏شود كاهشش داد و متاسفانه هيچ نهادي راهكارهاي به روز و قابل اجرايي ارائه نداده، باعث شده همچنان فضا براي گروهي از وب‏سايت ها كه تضميني براي امنيت اطلاعاتي اشخاص در آنها وجود ندارد، باز شود و حتي طرح ادعاهاي باورنكردني همچون حضور يك خواننده ارمني به عنوان متقاضي صيغه به رونق اين سايت ها منجر شود.
به گزارش سرويس اجتماعي «آينده»؛ ماجرا با يك “پيامك” مشكوك شروع مي‏شود: «الهامم، شما دنبال صيغه اي بوديد، بيا ساعت 5 سايت… بخش صيغه. به اين شماره هم اس ام اس نزن.» و بعد از مراجعه به سايت آنچه مشاهده مي‏شود، صفحه ثبت نام است كه در سه بخش دوستيابي، همسريابي و صيغه تقسيم شده كه براي عضويت در هر بخش، مبلغي بايد به شماره حساب ذكر شده واريز كرد و گران ترين منو كه به قول معروف Full-Option است كمتر از 20 هزارتومان است!
در حالي كه براي عضويت در سايت بايد تا ريزترين مشخصاتتان را وارد كنيد، تاكيد شده هيچ كدام از مشخصات فردي و جزئيات خصوصي تان در سايت باقي نمي ماند و از امانت داري در خصوص اسرار اعضا سخن مي‏گويد و در صدر سايتش نيز با درج پرچم ايران ادعا كرده كه در چهارچوب قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي‏كند كه البته مشخص نيست منظور كدام چهارچوب بوده و آيا مجوزي صادر شده يا اين جمله تنها يك ادعا براي افزايش اعتماد اعضاء براي واريز پول است.

نكته جالب آنكه در عين حال كه عنوان مي‏شود مشخصات كاربران و اعضاء سايت محرمانه مي‏ماند، مشخصات ديگر كاربران براي هر بيننده اي قابل مشاهده است و تصاوير و مشخصات خانم ها و آقايان طالب صيغه و دوست يابي در معرض ديد عمومي قرار گرفته كه به خوبي امانت داري اين سايت و سايت هاي مشابه را به نمايش مي‏گذارد.

با اين حال، آنچه اين سايت را از سايت هاي مشابه جدا كرده، طرح ادعاي حضور اندي يا همان آندرانيك مدديان، خواننده لس آنجلسي در سايت صيغه يابي به عنوان يكي از كاربران است كه برايش پروفايلي نيز ارائه شده و اين در نوع خود اتفاقي منحصر به فرد است، چرا كه معمولاً ارامنه از سنت صيغه استفاده نمي‏كنند و اين مورد كاربردي اسلامي دارد! ضمن آنكه آيا يك عقل سليم مي‏پذيرد، شخصي كه در آمريكا با دختركان و رقاصان آنچناني معاشرت دارد، دست به دامان سايت صيغه شود و لابد براي صيغه طرف مورد پسندش هم سركي به ايران بزند؟!
البته حضور در چنين سايت هايي و هيجاناتي كه به همراه مي‏آورد، عقل سيلم را تحت تاثير قرار مي‏دهد و دليل اين مسئله نيز آمار بيش از 20 هزار دختر و پسر عضو گروه دوستيابي، بيش از 24 هزار دختر و پسر عضو گروه همسريابي و بيش از 17 هزار دختر و پسر عضو گروه صيغه يابي اين سايت است كه البته معلوم نيست اين آمارها هم صحت دارد يا بزرگنمايي است؟ اما هرچه قدر نيز بزرگنمايي شده باشد، تلنگر خوبي است براي آنكه يادآوري شود زير پوست شهرهايمان چه مي‏گذرد و چگونه مسائل اصلي و بنيان كن جامعه، فداي مسائل فرعي مي‏شود.


اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر