آخوند فضول یک چشم خود را از دست داد!

آخوند فضول یک چشم خود را از دست داد! در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ / ۰۹ ژوئن ۲۰۱۱
به گزارش سایت حکومتی تابناک، ۱۹خرداد۱۳۹۰، آخوند محمود مصطفوی، پیشنماز مسجد انصارالحسین تهران، به دنبال «نهی از منکر» مورد حمله یک جوان قرار گرفت و چشم چپ خود را از دست داد. تابناک نوشت: «امام جماعت مسجد انصار الحسین (ع) تهران اردیبهشت امسال در اثر ضربه‌ یکی از اراذل چشم چپش را از دست داده است به‌طوری که پزشکان بیمارستان لبافی نژاد مجبور به تخلیه چشم او شدند. 
حجت الاسلام سید محمود مصطفوی منتظری به مهر گفت: روز دهم اردیبهشت ماه امسال در محدوده خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی دختر و پسری را دیدم که پس از نهی از منکر به آنها، پسر جوان به من فحاشی کرد. اهمیتی ندادم و به راهم ادامه دادم ولی پسر جوان به سمتم حمله‌ور شد و با مشتش به‌صورتم زد. 
وی با بیان این‌که حدس می‌زنم پسر جوان وسیله‌ای در دست داشت و با آن به چشم چپم ضربه وارد کرد گفت: ضربه به حدی بود که دیگر متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد و فقط فریاد می‌زدم که چشمم کور شد. 
حجت‌الاسلام مصطفوی گفت: پس از این حادثه به بیمارستان لبافی نژاد منتقل شدم و در روز یازدهم اردیبهشت ماه به‌دلیل شدت ضربه و جراحت، پزشکان چشم چپم را تخلیه کردند و اکنون از چشم مصنوعی استفاده می‌کنم. 
وی ادامه داد: همان زمان مأموران نیروی انتظامی در بیمارستان، شکایتی را تنظیم کردند. اکنون نیز اعلام کرده‌اند که باید برای شناسایی چهار مظنون به اداره آگاهی تهران بروم».
********************* 
نتیجه گیری اخلاقی:

تا کور شود هر آنکس که نتواند دید !!!
مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر