آتش به جان دشمن/جانم فدای میهن | فراخوان ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه

آتش به جان دشمن/جانم فدای میهن | فراخوان ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آتش به جان دشمن/جانم فدای میهن | فراخوان ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه

هم‌میهنان آزاده!
بسیاری از شما در سراسر ایران آماده می‌شوید تا با مشارکت خود در کارزار ۳ روزه‌‌ی ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه که حساس‌ترین چهارشنبه سوری کل تاریخِ پر فراز و نشیبِ هزاران ساله ایران را در دل خود دارد، ضمنِ به رخ کشیدن قدرتِ اتحاد و همبستگی یک ملت بزرگ و یک‌پارچه در متن انقلاب ملی، روایتگر عظمت و بزرگی ایران و ایرانی، در یکی از سرنوشت‌ساز‌ترین لحظه‌های تاریخ سرزمینی باشید که مردمانش هیچ‌گاه استیلا و چیرگی بیگانگان را حتی بر ذره‌ای از خاک خود بر نتابیده‌اند.
از این رو، از همه شما هم‌میهنان دعوت می‌کنیم که با همبستگی و اتحادی بیش از پیش، روز‌های ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه ۲۵۸۱ را به روزهایی باشکوه در تقویمِ انقلاب ملی ایران تبدیل کرده، به ویژه چهارشنبه سوری امسال را برای همیشه‌ی تاریخ در میان صفحه‌ی‌های پرشمارِ عظمت، افتخار و بزرگی ایران و ایرانی ثبت کنید. به نام ایران و برای ایران در خیابان‌ها خواهیم بود.
زن، زندگی، آزادی
مرد، میهن، آبادی

#برای_ایران
#انقلاب_ملی
#فراخوان

===================
#ایران
#یونیکا
#خبر_یونیکا
برای حمایت از ما لطفا کانال را سابسکرایب نمایید
===================
برای دریافت اخبار بیشتر می توانید به وبسایت یونیکا در آدرس زیر مراجعه کنید
https://unikanews.com
===================
چنانچه انتشار این برنامه حقوق تالیف شما را نقض می کند می توانید از طریق
ایمیل زیرمشکل را با ما در میان بگذارید
[email protected]
===================
توجه: بخش کامنت ها برای تمامی ویدئو ها باز می باشد. دنبال کنندگان می توانند نظرات خود را آزادانه اعلام نمایند
کامنت هایی که حاوی کلمات رکیک، غیر اخلاقی و توهین آمیز باشد حذف خواهند شد
=====================
برنامه های یونیکا شامل بخش های مختلف مانند؛ اخبار یونیکا، کافه سیاست، ایران در رسانه های جهان، زنگ سیاست، تحلیل سیاسی روز، نکته نوشت و توئیت نوشت های داغ هفته می باشد
=====================
پایگاه خبری-تحلیلی یونیکا، رسانه ای مدیا محور است که بازتاب دهنده اخبار و اطلاعات مربوط به ایران می باشد. یونیکا در جهت خاموش نماندن صدای ایرانیان در سراسر جهان پایه گذاری شده و فعالیت می کند. یونیکا یک رسانه مستقل، آزاد و ملی است و هیچ وابستگی به شخص، نهاد خصوصی و دولت خاصی ندارد
====================

مطالب مرتبط