(۱۸+) عکس سوپر لو رفته بتول نامجو، عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی

(۱۸+) عکس سوپر لو رفته بتول نامجو، عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

(۱۸+) عکس سوپر لو رفته بتول نامجو، عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی

عکس ساک زدن برای یکی از پاسداران توسط سیده عفیفه، بتول نامجو!

عکس زیر متعلق به سیده عفیفه و یکی رهپویان راه فاطمه الزهرا یعنی بتول نامجو، عضو کمیته بانوان جبهه پایداری انقلاب اسلامی در هنگام سکس اسلامی و مکیدن آلت تناسلی یکی از پاسداران سپاه در دفتر کاری ایشان در مقر سپاه است.

سکس و ساک زدن بتول نامجو

بتول نامجو از اعضای کمیته بانوان جبهه پایداری انقلاب اسلامی ‌، عضو بسیج جامعه پزشکی و عضو اسبق دوره دوم شورای اسلامی شهر کرمان می باشد.

زمانیکه ‌این سیده عفیفه، کاندیدای انتخابات مجلس تهران شد، باند قالیباف تصاویری از رابطه جنسی دهانی بتول نامجو را منتشر کرد.

البته سیده عفیفه نیز به این تصاویر واکنش نشان داد و گفت:
“آن تصاویر از رابطه همسر قانونی و شرعی من بوده که سالهای قبل و در دوران نامزدی و دانشجویی‌مان که عقد بودیم و برای خودمون گرفته بودیم و اینکه حالا چگونه به دست شما رسیده عجیب است” !

در صورتیکه پاسداری که در تصویر میبینید از اطلاعاتیهای لباس شخصی سپاه و از نوچه های قالیباف است و هیچگاه هم شوهر وی نبوده و البته تا جایی که ما می دانیم، دفاتر مقر سپاه هم قرار نبوده که محل خوردن آلت و ارائه سرویس جنسی به سربازان گمنام امام زمان باشد !

مطالب مرتبط