(۱۸+) عکس سوپر لو رفته بتول نامجو، عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

(۱۸+) عکس سوپر لو رفته بتول نامجو، عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 رای)
Loading...

عکس ساک زدن برای یکی از پاسداران توسط سیده عفیفه، بتول نامجو!

عکس زیر متعلق به سیده عفیفه و یکی رهپویان راه فاطمه الزهرا یعنی بتول نامجو، عضو کمیته بانوان جبهه پایداری انقلاب اسلامی در هنگام سکس اسلامی و مکیدن آلت تناسلی یکی از پاسداران سپاه در دفتر کاری ایشان در مقر سپاه است.

سکس و ساک زدن بتول نامجو

بتول نامجو از اعضای کمیته بانوان جبهه پایداری انقلاب اسلامی ‌، عضو بسیج جامعه پزشکی و عضو اسبق دوره دوم شورای اسلامی شهر کرمان می باشد.

زمانیکه ‌این سیده عفیفه، کاندیدای انتخابات مجلس تهران شد، باند قالیباف تصاویری از رابطه جنسی دهانی بتول نامجو را منتشر کرد.

البته سیده عفیفه نیز به این تصاویر واکنش نشان داد و گفت:
“آن تصاویر از رابطه همسر قانونی و شرعی من بوده که سالهای قبل و در دوران نامزدی و دانشجویی‌مان که عقد بودیم و برای خودمون گرفته بودیم و اینکه حالا چگونه به دست شما رسیده عجیب است” !

در صورتیکه پاسداری که در تصویر میبینید از اطلاعاتیهای لباس شخصی سپاه و از نوچه های قالیباف است و هیچگاه هم شوهر وی نبوده و البته تا جایی که ما می دانیم، دفاتر مقر سپاه هم قرار نبوده که محل خوردن آلت و ارائه سرویس جنسی به سربازان گمنام امام زمان باشد !

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات